Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemétség lenne, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne, ha egy haverom excsajával összejönnék?

Figyelt kérdés
A haverom nemrég szakított a csajjal és mivel engem már a kapcsolatuk kezdetétől érdekelt a csaj (csak ugye nem hajtottam rá, mert már a haverommal jár) ezért most összejönnék vele. Szerintetek szemét lennék?
2010. szept. 9. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy. Egyébként a szakadt, levetett alsónadrágját is elhordod majd?
2010. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne,főleg ha ő dobta a csajt és nem a csaj őt
2010. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Viktor??? :O
2010. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy ki dobott kit és, hogy miér, sőt már az sem biztos, hogy szétmentek... Facebook szerint igen, iwiw szerint nem. Mindegy. Holnap szerintem dumálok a csajjal aztán lesz ami lesz.
2010. szept. 9. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon jó haverod lehet, ha azt se tudod mi van vele, és facebookról meg iwiwről olvasol utána... Amúgy szerintem szemétség, ha tényleg a haverod. Neked hogy esne, ha szakítanátok a barátnőddel(mindegy ki szakít kivel), és nem sokkal utána összejönne vele az egyik haverod? Nem esne rosszul? Bár attól, hogy neked nem esik rosszul attól még másnak lehet hogy igen, szóval kétszer is gondold meg. Lehet hogy a csaj sem akar még új kapcsolatot.
2010. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Prímás Lancelot ***** válasza:
barátok között ez 10 herén rúgás. ha elbír ennyit a barátságotok és a csajra is ráhajtasz.. hát akkor hajrá.
2010. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem barátságot írtam, csak haverságot. :) Nem ua.


Az meg engem nem érdekel, hogy a csaj akar-e új kapcsolatot vagy sem, én biztosra veszem, hogy járna velem. :)

2010. szept. 9. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyképű f*sz vagy.
2010. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne szemétség. Úgyis szakitottak..már semmi közük 1máshoz..de ha a barátod megharagszik, akkor sem te vagy a hibás...csak egyszerűen nem jó haver..
2010. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én biztos pofánb*sználak.
2010. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!