Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segíccsetek pls. Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíccsetek pls. Mindenki írhat nyugottan? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék 1 oan csajt megszerezni akinek van pasija és elmondása szerint Szereti a pasiját de láccik rata h bejövök neki?
2010. szept. 9. 16:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem meg ne csak a haver csajára ne hajts rá hanem más idegen csajára sem!!

Egy büdös féreg vagy akkor!!!

2010. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy tahó vagy kérdező, lófas.zt sem érdemelsz te. Durung. FGF
2010. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szegény lány,biztosan nem fogja elhagyni azt akit szeret,egy ilyenért mint te vagy,szóval kár a gőzért!
2010. szept. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Szerintem szpd le a csaj csávóját + vedd fel videora..de ugy h teged ne nagyon lehessen latni...mutasd meg a csjnak...es mond neki hogy valami f@sszpo bzi lepippantotta a Párodat...a csaj elhagyja....jó szopást Hulyegyerek!!!
2010. szept. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nincs nála esélyed alapból sem. Én ugyan nem nő vagyok, hanem pasi, és bár vannak csajok, akik bejönnek, de mégsem hagynám el a páromat értük. Szóval legyél óvatos!
2010. szept. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

hát ha a lány jeleket ad akkor kérdezz rá viszont szerintem annak semmi értelme,hogy a lány megcsalja veled a barátját ...neked sem lesz jobb ha nem szakítanak..ha meg szereti a pasiját akkor meg szerintem nincs miről beszélni..mert ha szeretek valakit nem csalom meg legalább is szerintem :)

17/L

2010. szept. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%

Üdv Kérdező!


1. Az írásodon javíts, tudom, hogy az internet nem nyelvtanóra, de a tiéd már durva.


2. Más nőjét ne próbáld elcsábítani.


3. Ha a lány mással van és boldog és szereti, akkor nem fog veled összejönni, ha mégis, akkor nem bíznék meg benne

hiszen akkor neki ennyit jelent a 'szerelem'.


4. Gondolom te sem szeretnéd, ha valaki le akarná csapni a kezedről a szerelmedet... jaja tudom, akkor juhj de megvernéd az adott személyt, a csajod meg olvadozna, de biztos, hogy ez a megoldás? Inkább keress olat aki nem foglalt vagy várd meg amíg újra szabad lesz. Addig bulizz meg tanulj vagy dolgozz.

2010. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy látom, a nyelvtan neked ismeretlen fogalom. Nem, hogy kérdést, még mondatot se tudsz fogalmazni. Elég sok betűt elgépelsz és még rövidítesz is. Ezek szerint nem vagy valami okos és általában a hülye fiúk rondák. Jobb ha lemondasz a csajról, főleg, ha van pasija.
2010. szept. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ha annyira bejon neked akkor varj addig amig szakit a pasijaval...mert ha tenyleg ugy nez rad, hogy bejossz neki akkor tobb mint valoszinu, hogy a pasijat mar annyira nem szereti, veled viszont szivesen megismerkedne!!! De addig amig a pasijaval jar ne nagyon lepj..max maradjon meg a szemezes koztetek...:-)
2010. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nah most olvasom, hogy te mar ismered a csajt!!! Sztem hagyjad es tenyleg csak akkor nezzed ha o is nez...szal ha o kezdi a szemezest...de mindenfelekeppen vard meg, hogy mi lesz vele es a pasijaval!!Es meg ha szakitana is vele akkor se rogton akarj vele osszejonni..sok szerencset!
2010. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!