Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segíccsetek pls. Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíccsetek pls. Mindenki írhat nyugottan? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék 1 oan csajt megszerezni akinek van pasija és elmondása szerint Szereti a pasiját de láccik rata h bejövök neki?
2010. szept. 9. 16:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
LOL
2010. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

SZEMÉTSÉGES CSÁVÓ VAGYOK:


tegyük fel hogy te jársz azzal a csajjal és ráhajt egy random srác erre a csajszi összejön vele, te hogyan éreznél?

2010. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
na akkor elmondom miért hagyd őt ha szereted. Van msot egy párja, akit szeret és boldogok. Ha te sokáig b*sztatod, akkor egy idő után vagy őt nem hagyja majd nyugodni adolog, vagy a pasijának lesz elege belőled, de a lényeg h szakítani fognak. Ergo elveszed attól az ebertől akivel boldog volt. Ekkor összejöhet veled. De sajnos veled nem lehet boldog, mert benne lesz hogy az előzőt szerette, és még mindig ott lebeg majd a feje felett, hogy lehet rosszul döntött. meg egyébkénti s kételm hogy bármelyik éppeszű nőnek ilyen kéne mint te...
2010. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%
B@aszod, hogy írsz te...!?
2010. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Ja ebbe igazad van de am ismerem a csajt....


Figyelj 1 x majdnem is jártunk ez volt v fél éve max...


És nem az h szemét vagyok de b.asszátok meg az élelmeseké a világ.

Azzal am tisztába vagyok h őt fogja szeretni ...

Nahh és??:O:D

Mi van vele Hamar ki lehet szeretni valakiből......

Hallod nem vok szemét kicsit se én úgy érzem velem is megcsinálták már szal... le.szarom a másik pasi véleményét:D...XD

2010. szept. 9. 20:17
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Előbb talán meg kellene tanulnod helyesen írni.
2010. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve majdnem járt veled? És mi volt az oka, hogy mégsem? Megszólaltál? :P

Bocs, de rajtad látszik, hogy a szavakat nem elgépeled, hanem gőzöd sincs a magyar helyesírásról, vagy méginkább a magyar nyelvről.

2010. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

azért csak majdnem mert nem foglalkoztam vele.. inkább ittam v buliztam.... Nem érdekelt de már árjötem h fonsot nekem de már lehet késő...


Am meg mi a f.asz van veletek mér írjak helyesen ienen?? gyorsan írok......

2010. szept. 10. 19:44
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te egy f*** vagy, nem érdemelsz segítséget!
2010. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%
Remélem kiüt a srác! :D Sok sikert (Y) Amúgy hány éves vagy?
2010. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!