Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kezdeményez nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez nálam senki? Talán nagyon zárkózott és megközelíthetetlen vagyok, vagy csak szimplán közömbös? 20/l

Figyelt kérdés
Általánosságban nem tartom magam csúnyának, magas vagyok, vékony, jó alakú. Mégsem történik semmi. Hozzá kell tennem, hogy azért az önbizalmam sincs sok.
2010. szept. 9. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet magadról privátban akkor tudok majd választ adni.
2010. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, mint a kérdező.

Rájöttem idővel, hogy ennek semmi köze az önbizalomhiányhoz. A pasiknak az jön be, ha egy nő rámenős, és könnyen kapható, illetve szerényke és naiv, át lehet könnyen verni. Tipikusan az ilyen lányokat kedvelik.

A komolyabb nézésű, magabiztos, de nem rámenős lányoknak esélyük sincs.


A legtöbb tutyimutyi önbizalomhiányos csúnyácska lánynak pasija van. Mert rajtuk lehet uralkodni. Nem kell félnie a pasinak, hogy lelép a csaj vagy "helyre igazítja" a pasast.


Hidd el, túl szép vagy és megközelíthetetlennek tűnsz. Félnek tőled. Ezek a mai pasik csak hapsik, nem férfiak.

2010. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is túl szép lehetsz, én a nagyon szép lányokat soha nem szólítom le, mert gondolom, hogy egy ilyen szépségnek is nagy igényei vannak, én meg nem vagyok izmos és nagydumás:)

Csúfítsd el magad egy kicsit:D

2010. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Küldesz magadról képet privátban?:)
2010. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Annyit tudnék hozzáfűzni, hogy valóban nem vagyok naiv, rámenős sem, szeret(né)em, ha kezdeményezn(én)ek. Van már arról is tapasztalatom, hogy az intelligencia mennyire el tudja kedvteleníteni a pasikat... Pont nemrég jegyezte meg egy srác, hogy hát.. milyen okos is vagy meg szép is.. mégis lelépett..

2010. szept. 9. 20:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, nagy kihívás ha egy lány feltűnően szép és még okos is mellé, görcsberándul az ember fiának a gyomra:D ,hogy nem felel majd meg egy ilyen "tökéletes" nőnek.
2010. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elolvastam az eddigi hozzászólásokat. Jó észrevétele volt itt az egyik lánynak, de igazából nem szabad általánosítani. Nekem sok tippem lenne, hogy miért, de ahhoz legalább beszélgetnem kéne veled, semhogy egy könyvet írnom ezernyi lehetőséggel.

Add meg az msn/skype címed!

( valószínűleg az én választottam se leszel, de szívesen segítek és adok tippeket, hogyan legyél "jó nő" és mi az ami taszítja a pasikat tőled, vagy csupán amiért nem vesznek észre )


23/F

2010. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!