Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kezdeményez nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez nálam senki? Talán nagyon zárkózott és megközelíthetetlen vagyok, vagy csak szimplán közömbös? 20/l

Figyelt kérdés
Általánosságban nem tartom magam csúnyának, magas vagyok, vékony, jó alakú. Mégsem történik semmi. Hozzá kell tennem, hogy azért az önbizalmam sincs sok.
2010. szept. 9. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Dobj egy üzit és történik majd valami :)))
2010. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem írtál az előzőnek, akkor azért, mert nem veszed észre, ha valaki kezdeményez nálad.
2010. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert vagy ronda vagy, vagy rossz kedvű, vagy túl szép, vagy a szokásos helyzet áll fent, hogy a pasik nem mernek kezdeményezni vagy nem akarnak mert nem éri meg vagy egóból stb.
2010. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Dobtam privát üzit amúgy.
2010. szept. 9. 14:57
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy kép segítene abban, hogy diagnózist állítsunk fel.
2010. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez rajtad múli. Nézz magadba, és válaszold meg: mit tennél, mit éreznél, ha valaki kezdeményezne nálad?
2010. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én dettó ugyanez vagyok.

Tényleg:magas, vékony, jó alakú, 20 éves :D önbizalom hiányos stb. Minden stimmel.


Szerintem azért mert nincs önbizalmunk, nem jó a kisugárzásunk vagy ilyesmi lehet az ok. Nem mondom volt már, hogy bepróbálkoztak nálam, de azok nem tetszettek. Okés, elég válogatós vagyok :D

2010. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem fogok képet feltenni:D
2010. szept. 9. 15:49
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 14:58

Szerintem te nem csak diagnózist akarsz állítani...

2010. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem kell kép, csak mondd meg melyik megyében laksz, és ha szembe jössz leszólítalak, ígérem!
2010. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!