Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok válaszát várom. (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszát várom. (? ) (folyt. Lent. )

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy, szerettek-e virágot kapni első randin?

Mire gondoltok ha kaptok és mire ha nem?

Légyszi kort is írjatok!

Köszönöm elöre is a válaszokat.


2010. szept. 9. 01:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ugy látom sokan ugy vélik hogy nem visz virágot (vagy azért ne vigyenek neki), mert még nem ismerik egymást.


Lányok, és ha a virág nem jön be mert elhervad a randi alatt, stb. akkor mit szeretnétek kapni?

Raffelo? vagy minek?

2010. szept. 9. 21:05
 12/18 anonim válasza:

NEEEE!!!

Első randira semmiképpen ne vigyél virágot. Iszonyatosan bosszantó. Egyszer így jártam. Mire a srác lelépett már úgy felidegesített, hogy húznom kell jobbra balra azt a szegény virágot, hogy az első kukánál kidobtam.. Sajnálom, de nagyon idegesítő. Majd később, amikor már ismered és komolyan akarsz tőle valamit. Szerintem, ha jófej akarsz lenni, akkor a csokis megoldás s legjobb, ha már annyira vinni akarsz valamit, de szerintem elsőre jobb, ha semmit. Inkább igyatok egy valamit és fizesd te, ha már annyira akarsz valamit. Nekem kicsit úgy tűnne, hogy meg akar venni egy virággal vagy egy doboz raffaellóval...és ez heves negatív érzelmi reakciókat váltana ki belőlem...

2010. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a Te véleményedet is!
2010. szept. 12. 23:24
 14/18 anonim ***** válasza:
első randin nem akarnék virágot kapni,és nagyon zavarba jönnék ha mégis megtörténne
2010. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kaptam már első randin 1 szál vörös rózsát. Nagyon meglepődtem, de örültem neki. :P Kicsit zavaró volt hurcolni, de végülis nem volt gond vele. Arra szavazok, h.nem jó virágot vinni randira, jobb ha a pasi házhoz hozza. :D

Raffaello? Nekem nem jött be sosem a bon-bon randira. Azt már tényleg zavaró hurcolni. Én mindig a pasival vitettem.

21L

2010. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak akkor van értelme virágot vinni, mikor már ismered és fontos neked, előtte semmiképpen sem... bonbon sem kell, semmi sem kell, inkább hívd meg egy kellemes kávézóba és legyél kedves meg vicces, ne pedig ajándékokat cipelj, esetleg a 2. randira valami kis nyalánkság, amit szeret, csak ne foglaljon sok helyet...
2010. szept. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenkinek ment egy zöld kéz. (értékelés).
2010. szept. 13. 00:15
 18/18 anonim ***** válasza:

én személy szerint nem szeretek virágot kapni elsö randin, de sztem ez egyéntöl függ.

Kipuhatolhatod barátnöitöl, akikben megbizol, hogy ö milyen tipus virág téren a csajszi!

17/L

2010. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!