Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok válaszát várom. (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszát várom. (? ) (folyt. Lent. )

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy, szerettek-e virágot kapni első randin?

Mire gondoltok ha kaptok és mire ha nem?

Légyszi kort is írjatok!

Köszönöm elöre is a válaszokat.


2010. szept. 9. 01:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Első randin nem, mert szerintem az túl nyálas. Később, pár hét / hónap után már örülök neki. Sűrűn nem szeretek kapni, mert a virág ott szép, ahol él és nem egy vázában.


31/L

2010. szept. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

én nem,de sztem csak mert nemszeretem a tipikus romantikus dolgokat mint gyertyafényes vacsi meg ilyesmi. virágot kapni úgy szeretek,ha az illető hozzánk jön ide, és egyből vázába tudom rakni, nemkell tenni venni, nah úgy igen, néha itthon beleszagolni, az illetőre gondolni,kellemes. de van olyan szituáció amikor nekem pl nyűg ha a virágot cipelni kell ideoda és leis kókadhat kicsit ezidő alatt.

első randin,szerintem nem várt dolog. de azt azért jelzi,hogy az illető készült rendesen a napra és szeretne minél jobb benyomást tenni. szóval végülis ok elsőn is,de azért később se felejtsd el,alkalomadtán,váratlanul (nem ünnepnapokon) meglepni vele. 19l

2010. szept. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre randira szerintem nagyon aranyos dolog virágot vinni, nagyon tetszene:) De ne vigyél:D Nem praktikus, és előbb-utóbb randi közben "idegrohamot" kapnék: nem tudnám hova tenni, elhervadna, ha rózsa, akkor a tövise szúrná a kezem, lehet, hogy elhagynám vagy ráülnék. De legjobban az zavarna, hogy kapaszkodni kell bele, és sajnálnám hogy elhervad. Inkább vigyél neki marcipánrózsát, vagy láttam cukorból is már. Ez ugyanolyan kedves, és praktikusabb is.

Ha virágot akarsz neki mindenképp adni, akkor vidd el hozzá, vagy küldess neki virágot:)


19/L

2010. szept. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
első randin nem, mert akkor üres gesztusnak érzem, a srác még nem is ismer, nyilván nem a személyemnek szó, nem azért kapom, mert szeret... később nagyon-nagyon jól esik
2010. szept. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem. Később sem. Nem szeretem a virágokat.
2010. szept. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ha kapok nagyon jól esik és tetszik,mert szeretem a meglepiket,de ha nem kapok akkor sincs semmi,nem gondolok semmi rosszra.
2010. szept. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Timi: ) ***** válasza:

Első randin ne hozzon semmit csak önmagát,ha rózsát kapnék nem gondolnék én semmire,csak nagyon zavarba jönnék: $

23/L

2010. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én az első randin korainak tartanám, de azért örülnék neki, ha kapnék.:)

24/L

2010. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Ennyi elcseszett nőt. Én vittem virágot első randin és nagyon tetszett a lánynak, aki immáron 2 éve a barátnőm. Üres kézzel érkezni szerintem bunkóság, csakúgy, mint szép nadrághoz edzőcipőt húzni. 32/F
2010. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Üres kézzel érkezni szerintem bunkóság"


De könyörgöm, nem is ismered a lányt akkor minek kéne bármit is vinni? Általában nálam a randik úgy vannak, hogy sétálgatunk, eszünk egy fagyit/hamburgert és beszélgetünk. Marha kényelmes lehet a lánynak ha fognia kell a rózsát és vinni mindenhova.

Gondolom a kérdező a fiatal lányokra gondolt azok meg főleg nem szeretik első randin a virágot. Én 2. randira viszek egy tábla csokit, amit megeszünk közösen és kész. Nem kell ide virág. Majd ha a csaj bemutat a szüleinek akkor viszek virágot.

19/F

2010. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!