Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ha tetszik egy fiú csak addig érdekel amíg én nem érdeklem őt, de mikor már felkeltettem a figyelmét nem is akarom igazán?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert h*lye p*csa vagy.
2010. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszii :D
2010. szept. 8. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
k*rasd meg magad aztán dobd el mint egy használt zsepit... a nők így szokták... nem tudtad? XD
2010. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

na jó nézzünk normális választ:)

Velem is volt ilyen. Ebben az esetben nem is tetszett igazán a srác. Inkább magamnak akartam bizonyítani tudat alatt, hogy képes vagyok hódítani. Amikor meg már megcsókolt, utána eljátszottam a jégkirálynőt. Ez elég csúnya szokás nálunk lányoknál, bocsi srácok. Ha ez megnyugtató: kinőjük:)

20/L

2010. szept. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam amikor ilyen van az teljes mértékben a kihívásról szól.

Amíg küzdeni kell érte és kéreti magát addig izgalmas, de amikor már nyilvánvaló, hogy az enyém akkor nem érzem azt a vágyat, mint előtte. Inkább találom lelombozónak, hogy ennyire függ tőlem.

Innentől már nem jelent kihívást és valahogy rossz érzés, hogy eltűnt belőle ami az elején annyira vonzott.


Mielőtt valamelyik pasi beszólna közlöm, hogy sok férfi ugyanilyen ha beadod a derekad és nem ellenkezel akkor már leszarja a fejedet mert unatkozik.


Gondolom kérdező te még fiatal vagy. Ezt a legtöbb lány kinövi. Tinikorban a lányok 90%a így viselkedik maguk sem értik miért.


Ha nem növöd ki akkor pedig meg fogod tanulni kezelni. Legalábbis muszáj leszel, különben sosem lesz barátod :D

2010. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ezt én is szeretném tudni... :(
2010. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert egy aljas kis görény vagy akin csak egy tarkólövés segíthet-.-
2010. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!