Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet leépíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leépíteni egy lányt a lehető legfinomabban?

Figyelt kérdés

párszor már beleestem abba a hibába hogy felszedtem egy lányt, de utána jobban belegondolva nem igazán tetszett, nem jött be a személyisége meg ilyenek.

hogy lehetne -csúnyánmondva- lekoptatni az ismerkedős fázisban a lányokat?


2010. szept. 8. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Mondj ennyit: elutasítalak.
2010. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én nem ilyen drasztikus módszerre gondoltam xD
2010. szept. 8. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Szépen lekoptatni embert nem lehet. Esetleg a kapcsolatot lehet más irányba (haver) terelni, ha még csak ismerkedtek.
2010. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
hasta la vista, baby
2010. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, h szépen lekoptatni nem lehet. A legegyszerűbb ha őszinte vagy: "Ne haragudj, de nem tudnék komolyabb kapcsolatot elképzelni veled, mert.....-itt nem bunkó módon elmondod, h mi nem jött be rajta..

Valószínűleg nekem sem esne jól, de még mindig jobb, mintha átlátszó, már- már sablonos szövegekkel koptatnának le. Persze ezután ne vesd fel a 'lehetünk attól még haverok' témát!

2010. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdtél már vele? ha nem akkor baromira egyszerű... szépen megmondod neki hogy sajnálod de rájöttél hogy neked ez mégse menne vele, mert nem érzed azt hogy képeslennél beleszeretni, és nem akarod hitegetni és átverni:) ha lefeküdtél már vele akkor szemétvagy!!! mert előbb kellett volna gondolkodni!!!:@:)))) Sok Sikert!:)
2010. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem feküdtem le vele, eszem ágába sem volt
2010. szept. 8. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
nah akkor szerintem az a legfinomabb módja!!! (én eddig mindíg így csináltam... és legtöbb esetben még örültek is neki h nem használtam ki őket!:)
2010. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"megdugtam egy másik lány" - ez garantált, de törhető tárgy ne legyen a közelben :)
2010. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!