Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell leépíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell leépíteni egy pasit, ha nem akarok semmit tőle?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel tök jókat dumálunk, de nekem ő csak haver, én nem akarok senkivel most kapcsolatot, mert éppen sem időm, sem energiám nincs rá, most pont olyan helyzetbe vagyok, hogy csak magamra és a sulira tudok koncentrálni. Na a srác elhívott egy buliba, de nagyon úgy vettem ki a szavaiból, hogy akar tőlem valamit. Hogy mondjam meg neki udvariasan, hogy én nem akarok semmit? De úgy, hogy ne sértődjön meg, mivel elkerülhetetlen, hogy ezek után is találkozzunk.
2008. ápr. 30. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyel vele oszinte. finoman fogalmaz h az eletednek ebben a szakaszaban nem tudsz parkapcsolatot letesiteni. Add a tudtara h ez nem az o hibaja tehat ne erezze az h vele van a gond, hanem te nem allsz keszen sem lelkileg sem erzelmileg egy ujabb kapcsolatra.

Barmennyire is faj vmennyire a dolog az illetonek igy sokkal tisztabb es ne felj hamar kiheveri mert rajon h mashol kell keresnie es egyszer meg halas lesz az oszintessegedert. Kevesen vallaljak ezt fel es ez fiuban is igaz!!!! sokan inkabb elbujnak az erzesek elol belebonyolodnak egy kapcsiba, majd rajonnek h nem megy mert a regit nem felejtettek meg el, vagy nincs tul rajta az illeto de addigra mar a masik erzelmeket taplalt. sokan nem merik bevallani meg sajat maguknak sem es igy csak halogatnak dolgokat remelve h az ido megold mindent, de nem fogja megoldani, remelve hatha a masik eszreveszi h vmi nem stimmel csak addigra a masiknak mar keso mert az ezrelmek elkezdtek dolgozni. es aztan az illeto szep csendben lelep vagy nem jelentkezik, vagy feszultseg miatt jo bunkon elkuldi a masikat a fenebe. ez viszont nagyon tud fajni a masiknak. A te esetedben meg nem tortent meg az erzelmi kotodes tehat ha csalodik is az illeto jobb most tisztazni a dolgokat mint kesobbb.

2008. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség, őszinteség ennyi az egész, mert ha elfogadod, elmész vele akkor elkezd majd reménykedni amit ugye te nem szeretnél, szóval szerintem modn el neki kereken, hogy nem akarsz most senkit és ha valóban normális akkor meg kell értenie:D sok sikert
2008. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!