Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezeled ha nem tetszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeled ha nem tetszel valakinek aki neked tetszik?

Figyelt kérdés
Ilyenkor szomorú vagy?Vagy hamar túl teszed magad rajta?
2010. szept. 8. 20:00
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
általában hamar túl vagyok rajta. viszont a legutóbbit nem tudom elfelejteni, de nagyon nem
2010. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 kkzz ***** válasza:
Nekem kb. 2-3 komolyabb eset volt eddig, hogy visszautasítottak, persze nem úgy, hogy nyíltan közölték, hogy mi a helyzet, de azért rájöttem. Szar volt, még most is szar ha belegondolok, de előbb-utóbb biztosan lesz valaki... Legalábbis remélem...
2010. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Velem mindig így van. Már megszoktam.
2010. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok, hogy sok csaj tetszik de én még senkinek nem jöttem be:D
2010. szept. 8. 20:43
 15/22 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2010. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 FFDP ***** válasza:
Én meg sok csajnak tetszem, mégis gyakran bánkódom ilyesmik miatt.
2010. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mit lehet tenni ha senkinek nem jön be az ember?:D
2010. szept. 8. 20:50
 18/22 FFDP ***** válasza:
Keresni egy kevésbé szép lányt és felfedezni a belső szépségeit. Még akár boldogabb is lehetsz, mint egy dögös duó.
2010. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

fogj egy képet róla és verd ráXD


én általában keresek benne pár hibát majd felnagyítom őket tudom h nem a legjobb ez a megoldás ,de vhogy könnyebb lesz



ezenfelül sztem a legbölcsebb megoldás az ha kivered

2010. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

utoljára én is egy csúnyább lánnyal akartam összejönni azért mert kedveltem csodálkoztam is mikor lepattintott ez volt kb fél éve neki azóta sincs barátja hát nemtom mi volt vele emberileg kedveltem dehát volt néhány stiklije is amit nemtudtam hova tenni például a hatalmas vonzódása a kalózokhoz több 10000 adott ki minden sz*rra 1 kalózos könyv 14ezer meg hasonlók jah meg a szamurálykardokat is gyüjtötte míg ruhákra ennek a töredékét se


hát sok csaj van aki úgyvan vele h szingli meg minden jaj dejó neki én nemértem őket mondjuk erre a csajra még nemvertem még ki ,de ami késik az nemmúlik

2010. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!