Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezeled ha nem tetszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeled ha nem tetszel valakinek aki neked tetszik?

Figyelt kérdés
Ilyenkor szomorú vagy?Vagy hamar túl teszed magad rajta?
2010. szept. 8. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Kiverem a faszom!
2010. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát ez változó.Volt akin hamar túl tettem magam,de most már lassan fél éve nem tudom kiverni a fejemből a srácot :(.

16.L

2010. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Gondolok rá meg minden, de túlteszem rajta magam.:)
2010. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jajj én nagyon nehezen teszem túl magam az ilyenen. Én már több mint fél éve nem tudom elfelejteni azt a fiút.:(
2010. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
igen én is kiverem a faszom úgy ahogy Jackd !
2010. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 kkzz ***** válasza:
Én is kiverem, de ettől még nem felejtem el. Szóval persze hogy szomorú vagyok, igaz ez nem tart sokáig. Utána, azaz a következő pár hónapban már mint semleges érzelem, de eszembe szokott jutni. Csak az elején nehéz, mert ilyenkor mindig kicsit megcsappan az öbizalmam. Gondolom ezért.
2010. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Csak nehogy az enyem verd ki XD
2010. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nekem még a kedvem is elmegy a kiveréstől ha valakinek nem jövök be:(
2010. szept. 8. 20:24
 9/22 kkzz ***** válasza:

Akkor gondolj arra, hogy van még millió másik lány, akiknek viszont tetszel. Mondjuk jó hogy ezt én mondom, úgy, hogy még csak sikertelen kísérletem volt. :D


Francba, rossz belegondolni is.

2010. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ha lenne akkor tudatnák velem, millió van, még is bárkivel ismerkedek egyből: nem nem nem, legyünk csak barátok.
2010. szept. 8. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!