Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudjam meg egy pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg egy pasiról h meleg-e?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik,egy suliba járunk,de olyan furin viselkedik...msnen bátrabb mint suliban..meg hát amikor melegekről írok mert pl egyik oszt.társam az,akkor nem ír semmit..vagy tereli a szót.


Hogy derítsem ki h az-e?


Köszi a válaszokat!


2010. szept. 8. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
kérdezd meg tőle, hogy: b*zi-e vagy?
2010. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ!
2010. szept. 8. 18:49
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Próbáld meg orális szexben részesíteni, ha elzavar a véresbe, akkor ratyi.
2010. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon sokan, akik egyszerűen észreveszik az arc alapján.


Ettől függetlenül nem lehetetlen, hogy még maga sem tudja, hogy meleg-e és ezért tereli a témát. Vagy túl konzervatív családból származik és egy az egyben nem kedveli a szex témát, vagy csak szimplán utálja a melegeket. Rengeteg oka lehet annak, hogy terel.


Én azt mondom, ha tetszik, akkor próbálj vele összejönni. Aztán majd meglátjátok, hogy mi lesz.

2010. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
kivágott ruhába dölj előre úgy, hogy jól belásson, ha rá se szarik, akkor tuti homok. vagy csak nagyon kis melleid vannak :-P
2010. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen igen

szerintem is figyeld meg h hogyan viselkedi ha elmegy előtte egy dögös csaj...és aztán reménykedj h megnézi:D

2010. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj egy amu msn-t és add ki magad melegnek :D
2010. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

talán lehet azért viselkedik furán mert tetszel neki... ki tudja... hogy kinek mi a reakciója..., ha tereli a szót az még nem jelenti azt hogy az is... kitudja lehet hogy volt sulijában vagy bár hol... egy meleg rászállt (simogatta...:S), én sem nagyon beszélnék az ilyenekről... nem igen dicsekednék vele... (Y), vagy csak elkapja a hányinger ha csak erre gondol... ki tudja..., szóval én nem gondolom hogy meleg a srác...

de talán ha kételkednél... akkor úgy tudnád kideríteni, hogy pl. más csajok véleményét kérd ki..., vagy egyszerűen elhívod valahova... tök 8 hova pl. fagyizni kicsit össze melengettek (nem egyszeri alkalomról besz. :), ismerkedj vele szerintem szívesen elmenne veled bárhova is..:) ) akkor már tuti nem lesz félénk... veled szembe...:) rengeteg ember fajta létezik valamelyik ilyen valamelyik olyan... ez esetben kicsit félén... pl. úgy se tud ki vagyok ezért el mondom... :P én például félek a csajoktól....(Y) de nem vagyok meleg csak nem tom hogy szólista meg őket..., msn én is sokkal bátrabb vagyok... szóval nem hiszem hogy arról lenne szó hogy meleg.. ha így van... hát akkor paff... ez van majd lesz másik aki megtetszik..., meg ha kicsit furcsán is öltözik a srác, vasalt haj stb. hát sajna most ez a divat ez a kicsit lágyis..., remélem tudtam segíteni valamicskét... :), és hajrá ha tetszik szerezd meg... :) ( főleg ha félénk. kicsit..:) legalább tuti nem egy cigis drogos köcsögláda...:D ), és sok sikert...:)

2010. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

upps.... ez le maradt... 16/F

én a 13:15 vok... :P

ne hogy azt hidd hogy felnőtt írta... :PxD, tapasztalt vén róka... -.-" (Y)

2010. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tegyél a bugyidba egy szafaládét.És,ha"rárepül"akkor biztos hogy meleg.
2010. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!