Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk fiúk! Amikor először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúk! Amikor először megszólítottatok egy lányt, milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

Nekem az elso lanynal...akivel sokat nezegettuk egymast...egyszer meguntam es koszontem neki + nevet mondtam.

-Szia Zsanett.

Vissza koszont sziaval...es oda par meterre ult le baratnoivel.


Nos nekem melegseg toltotte el az egesz testem, sipolni kezdett a fulem, majd egyre kevesbbe hallottam a hangokat.

kb 1 perc mulva visszalltam alaphelyzetbe.

Nagyon furcsa erzes toltott el akkor...es eddig utoljara:D


2010. szept. 7. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
szélütés? :<
2010. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És megszólítottam, hogy "Szia, xy", de annyira ideges lettem aztán meg izgultam, hogy nem tudtam normálisan beszélgetni, pedig csak beszélgetni szerettem volna vele...
2010. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én bekakiltam.
2010. szept. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

olyan 14 évesen... nagyon félelmetes

most 10 évvel később... szintén :D

2010. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én az utcán szólítottam meg de éppen céltudatosan ment valamerre. kb 1m-ről ráköszöntem hogy szia mire ő morcosan folytatta útját úgy hogy még felém se fordult...lehet nem is ismert rám hanem azt hitte hogy egy kéregető vagyok(nem volt igénytelen a megjelenésem csak tudjátok azok szoktak ilyen behízelgő módon ráköszönni az emberekre...miután aztán taglalni kezdik mennyire éhesek meg mi minden bajuk van.. és végül kibökik hogy píz kéne- dea gyakorlott pestiek már első szótagnál tudják mi a helyzet)

Nos de visszatérve azt sem tudom hogy ez most annak számít e vagy sem,mert szerintem nem is tudta hogy én voltam az aki ráköszönt.Érzést illetően nos nem volt klassz mert elmaradt az eredmény,miképp kínos sem volt hanem furcsa

2010. szept. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Én villatnom az 5ös Bmw -m kulcsát :D általában elég is :D ha nagyon muszáj odanyögök 1-2 mondatot.
2010. szept. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam eddig ismerkedést csak mások kezdeményeztek. :D
2010. szept. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kruz96 válasza:
Üdv. Én 14 vagyok , de még nemszólitottam meg senkit. volt már 2 barátnőm is... 1szerűen csak nézegettük egymást , utána beszélgettünk , majd szépen este msnen megmondtam neki...
2010. szept. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
06:02 ejj de nyomi vagy. Msn-en.... pff... ráadásul 14 évesen két "barátnő"... Inkább tanulná... -.-
2010. szept. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!