Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mi van? Elég rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Elég rosszul érzem magam e miatt!

Figyelt kérdés

Szóval reggelente egy busszal járok egy olyan csajjal, aki nekem tetszik, ő ezt már tudja. Próbáltam felvenni a szemkontaktust, de nem nagyon ment, Többször leblokkoltam, ezért olyan voltam mint a sír. (voltak kínos csendek sajnos)

Megnevettetni sem tudtam, pedig másokat "könnyen" megnevettetek. Amikor valamilyen témáról beszéltünk, akkor sikerült csak a szemébe nézni. Kifogytunk a témákból, többen mondták már, hogy hagyjam, de nekem ez nem megy... barátként kezel, amiből szeretném, hogy több legyen. De mégis ezt hogy érjem el, hisz egy rohadt témát se tudok felhozni?! Normális válaszokat várok! előre is köszi!


2010. szept. 7. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan izgulsz a jelenlétében, és ez leblokkol ezért van h másokkal könnyen beszélgetsz, könnyen megnevettetsz stb... Szerintem célszerűbb lenne pl msn-en beszélgetni vele, akkor ugyebár nem látod face to face tehát nem izgulsz annyira, illetve van időd kigondolni a válaszokat, h mit írj stb.. és ha ott már sikerül kialakítani a beszélgetést akkor folyt.köv. élőben :)
2010. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rengeteget beszélünk msn-en, de témáink sincsenek. Állandóan bolyongok a témák között és ami leköti azzal folytatom... ...Úgy érzem szeretem, de ő nemet mondana rá. :S

Nem vagyok a esete (legalábbis gondolom).Amikor megkérdeztem, hogy mi a véleménye rólam, azt mondta, hogy rendes vagyok. Am. én 16/F ő 15/L

2010. szept. 7. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen az jó taktika ha azzal folytatod ami leköti...én pl ilyenkor linkeltem vmi vicces videót vagy bármi hülyeséget amiről megint lehetett beszélni egy darabig... Az meg, hoyg azt mondta rendes vagy még nem azt jelenti, hogy nem lennél az esete...csak lehet ő meg pl rajtad nem tud eligazodni, vagy kissé gátlásos stb és azért mondott csak ennyit...szóval emiatt még ne írd le a dolgot :)
2010. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Félek elmondani neki az érzéseimet... Egy csomó srác kerülgeti, kavar vele (pl.: smárol) Én se tudok kiigazodni rajta... Meg én nem vagyok divat majom, igaz nem is szereti az elit barmokat.
2010. szept. 7. 21:49
 5/10 anonim válasza:
Dicsérd meg a ruháját vagy a haját! aztán ha úgy reagál mondd el neki h tetszik neked!!
2010. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azóta teltek, múltak a napod és már minden jobban megy.

Vannak témáink, meg tudom nevettetni :) és mindig együtt megyünk. :) és köszi szépen a válaszokat és még jöhetnek tippek, tanácsok, stb

2010. szept. 21. 21:08
 7/10 anonim válasza:
Hívd el valahová ha elmegy veled akkor mondd el neki az igazat :D meg ha szívesen megy (azt látod rajta) akkor biztosan kedvel :)
2010. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha azt mondja, hogy majd, lehet?
2010. okt. 2. 13:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Basszus... Nemet mondott a találkára :(
2010. okt. 2. 22:17
 10/10 anonim válasza:
Jajj te szegény :( Tudom milyen érzés :((
2010. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!