Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivan akkor ha odamegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor ha odamegyek hozzá (a fiúhoz aki tetszik) beszélgetni, és nem érdeklem, nem mond témákat? Akkor nagyon gáz lesz, de őis ki fog röhögni?

Figyelt kérdés
mások véleménye igazából nem nagyon érdekel, de a fiú előtt nagyon nem szeretnék beégni. félek,hogy nemérdeklem és cikinek tartja. amugy elég sanszos,h nem vevő rám..
2010. szept. 7. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Akkor semmmi... Így jártál és nem fogsz vele összjönni...
2010. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"mások véleménye igazából nem nagyon érdekel"


Akkor ne is írj ide, hanem beszéld meg vele.

2010. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:P


jajj bocsánat, nem úgy értettem,hogy a ti véleményetek, csak az,hogy a környezetemben kiröhög vki az nemérdekel mondjuk. a rosszindulatú emberek véleménye. de nem rátok gondoltam:D

2010. szept. 7. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne akarj mindig, mindenkinek megfelelni!:)

Próbáld meg, ez a te érdeked, sosem lehet tudni. Ha nem próbálod meg, sztem bánni fogod.

22-L

2010. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nem lesz semmi. Én biztos nem röhögnék ki senkit.

Mi lenne, ha először csak barátkozni próbálnál vele? Azt biztos nem tartja cikinek. Aztán, ha már egy kicsit ismeritek egymást, akkor tuti le fogod tudni szűrni, hogy bejössz-e neki vagy sem.

2010. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!