Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha van pasitok, attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha van pasitok, attól még adtok esély másik srácnak is, vagy amíg tart a kapcsolat addig minden ilyesmi tabu?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jajj a barátomnak nem esne jól.


Gondolom akkor csak vele beszélgettek, semmilyen más férfival nem. Grat, ügyesek vagytok. Nem szerelmesek vagytok, hanem ostobák. Ne is ismerjetek meg mást, minek. (Vagy ti minden ismerősötökkel lefeküdtök? Mert úgy veszem ki, hogy más megismerése = szerelem, d*gás.)

2010. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor a párotok mellett senkivel nem beszéltek? Frankó kapcsolatotok lehet. Még jó, hogy nem vagytok a barátnőim, 1 perc után dobnálak benneteket.


Természetesen megtetszhet más is, hiába van kapcsoaltod, de ezt magadban kell lerendezned. És természetesen megismerhetsz másokat is, hisz ez a normális viselkedés.


Más pasival való találkozgatás, ismerkedés kimeríti a félrekacsintgatás fogalmát. A hangsúly a szándékosságon van. Ha komoly kapcsolatom van, egyértelmű, hogy nem találkozom és ismerkedem, mert ez igenis randi. Ha ezt te normálisnak tartod, te lennél dobva egy perc alatt általam, erről ennyit.

Ha összehaverkodok egy sráccal, mert mittudomén egy helyen dolgozunk vagy csoporttársam az egyetemen és néha együtt isszuk meg a kávénkat, az belefér, mert azért nem ugyanaz a kettő.

2010. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20:15 Neked úgy tűnik kicsit lassú a felfogásod. Lehet beszélgetni másokkal, de én arról beszéltem, hogy más sráccal ismerkedni. Lehet, én vagyok a hülye, de nem fogok direkt keersgélni valami srác után, hogy megismerjem, amikor van barátom. A beszélgetés meg nem egyenlő az ismerkedéssel. -_-
2010. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Természetesen nem titkos randikról van szó. De suli után ha odamegy az ipse és beszélgetni akar, nyugodtan lehet fogadni. Ez nem randi.


És ha többet akar, meg lehet neki mondani, hogy van párotok. Ennyi.


Bár ahogy most elemezgetem a kérdést, az az esély az hülység. Vagy ha komolyan ezt akarta írni a kérdező, akkor a válasz: igen, tabu.

2010. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Beszélgetni lehet nyugodtan, de szándékosan keresni az alkalmakat, előre megbeszélten találkozgatni már nem fér bele. Aki ismerkedni, találkozgatni akar, lépjen ki a kapcsolatból és randizzon, ennyi.
2010. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Átgondolva igazatok van. Csak barátként értettem. Nem jó az, ha a párkapcsoaltban szereplő embereknek csak a másik a barátja.
2010. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
NEM adok ! Lehet, hogy elbeszélgetek vele ha a véletlen úgy hozza, de szándékosan nem találkozgatnék...HA mással akarok találkozni majd, szakítok és kész...
2013. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!