Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen programot ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot ajánlanátok két ünnep között Budapesten 23-20 éveseknek második randira?

Figyelt kérdés

Milyen érdekes program van most Budapesten karácsony után, szilveszter előtt? Én 23 vagyok, dolgozok+egyetem, szóval szerencsére már nem csóró egyetemista életet élek, a lány 20 éves egyetemista. Művészeti vagy bármilyen izgibb programra is vevő vagyok, a nagy bajom az hogy iszonyat hideg van kint, úgyhogy kinti program nem játszik egyáltalán mert este talizunk. Színházra gondoltam első körben csak két ünnep között nincs előadás ahogy néztem, még a Tropicarium jutott eszembe...


Köszönöm előre is a javaslatokat!

23F



2021. dec. 22. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Tropicarium jó ötlet. Mozi, bár ott beszélgetni nem lehet. Műjégpálya, mozgás közben nem fáztok:) Valamelyik szép fürdőbe elmenni esetleg. Biliárd??
2021. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bowling, a játék nagyon jól összehoz két embert, nem lesz olyan feszült a hangulat.
2021. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Lepedő-party?! (Bocsi magas labda volt...)

Komolyabbra fordítva a szót, talán elvihetnéd kicsit sétálni, beszélgetni... Közben beültök valahova enni, melegedni...

Levezetésnek meg talán egy jó mozi/házimozi?! :,D

2021. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fürdő,korcsolya.
2021. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatkert. Nem igaz, hogy télen csak 4 fal között lehet létezni. Utána forraltbor.
2021. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek korizni, az tök szupi program! Azután pedig megihattok valahol egy forró csokit/forralt bort.
2021. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!