Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi arról a véleményetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arról a véleményetek, hogy egy éve azt hajtja chaten, hogy számára tökéletes istennő vagyok, párjának akar, de nem találkoztunk azóta se?

Figyelt kérdés

Nem a saját képeivel ír, már több mint egy éve. Tudja, hogy tudom. De maradtam, mert tökre kedvelem és mondtam is neki, hogy mutasson képet magáról és találkozzunk. "Ma is csak annyit írt, hogy nagyon akarlak és megpróbálok erőt szedni, és talizni Veled."

Mire véljem a viselkedését? Miért kell erő?



2021. dec. 21. 17:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
47%

Az a lényeg, hogy jól elszórakoztok.

Erő ahhoz kell, hogy meglásson egy Istennőt.

2021. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

20. Na tessék.. teljes pocsékolás..

Nekem is voltak évek amiket elpocsekoltam rossz emberre. De legalabb azért kaptam is jó pillanatokat.. igazi érintés, igazi közelség volt, szóval érted mit akarok mondani. Kapcsolatban is vannak amik csak raboljak az ember idejét, de olyan minek ahol se igazi közelség, érintés stb?

2021. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!