Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi 31 évesen gyorsét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 31 évesen gyorsétteremben dolgozik és ez neki megfelelő, az ciki? Kezdenétek ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Nem ég bennem a karriervágy.
2021. dec. 19. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha te így jól érzed magadat, akkor nincs vele baj! Csak legyen neked is jó a 90 kg-os Dohányboltos Juci, és ne a csinos, diplomás, vékony, Könyvelő Anna után ácsingózz, akiben viszont ég a karriervágy!
2021. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Mivel ugyanúgy meghalsz majd a végén, mint bárki más, ezért bármit is teszel az életben - nem számít. De ez mindenki másra is igaz.


A Balázs-percek kérdéscunami, egyre ólomnehéz sziklaként nehezül az oldalra.

2021. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

igen, nekem ciki. nem az, hogy per pillanat ez a munkaja, hanem hogy nincs igenye tobbre, jobbra.

en nem ezen a szinten vagyok, nekem nem kene ilyen pasi.

2021. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ismerek olyat, aki gyorsétteremben dolgozik és nettó 350 felett keres. Szerintem az ebben az országban nem ciki... :D


Benned minden más ciki.

2021. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdekel mit dolgozol, a fizu a lényeg. Ha kecskeszar lapátolásból jön össze a havi min netto 500, akkor is oké.
2021. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem lenne eleg, viszont biztosan van, akinek elég
2021. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni nem szégyen, ha meg te elégedett vagy vele az a lényeg. Én is elvagyok a biorobot irodai munkámban, de nincsenek ambícióim vezetővé válni vagy ilyesmi.
2021. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudja magát tartani és nem engem akar pumpolni, és személyiségre is megfelel, nekem ez nem probléma.
2021. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!