Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú nem jár bulizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem jár bulizni, kocsmázni és nem az a csajozós típus az pozitív dolog ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Szóval ha a fiú nem az a partyarc, menőcsávó az előny?
2021. dec. 17. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy kinél. Ha a lány is ilyesmi típus, akkor nála lehet pozitív. Nyilván egy bulizós, társaság közepe lánynál nem lesz az.
2021. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Nem fogsz kelleni senkinek, még az ugyanolyan "uncsiknak" sem te magad. 30-40 fele majd elkezdenek rád is felfigyelni a nők, amikor végigment rajtuk pár tucat "rosszfiú", és kéne valaki eltartja őket és a véletlen becsúszott gyereket stb.
2021. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
lehet előny, de ha mindez azzal is jár, hogy alulfejlettek a szociális készségeid, azt nem kompenzálja
2021. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Mindenkinek mas az ízlése szóval nm hátrány. Nekem pl vonzó ha egy fiú nm az a nagydumás, népszerű gyerek hanem inkább az a csendesebb, titokzatosabb fajta de persze ezek mellett magabiztos és nem visszahuzódó. Az hogy nm vagy ugyanúgy ízlés kérdése
2021. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
*az hogy nm vagy party arc ugyanugy ízlés kérdése. Az se biztos hogy pont olyan lánynak tetszenel aki hozzád hasonló hanem aki kicsit eljarogatosabb tarsagibb az élete
2021. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában annyi, hogy nem partiarc, nem bulizós, az nem előny. Nem is hátrány. Az okok viszont, hogy miért nem az, már annál lényegesebbek, csak azt valamilyen rejtélyes ok miatt nem hozta a tudomásunkra a drágalátos kérdező.
2021. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Sose volt előny ha valaki nem menő.

A lányok is szeretnek menők lenni így olyanokkal ismerkednek akikkel felvághatnak.

2021. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

#napiintrovertàltfiuextrocsajjalműködhet?


"Egy egyszerű introvertàlt fiúnak , sosem lehet màr extrovertàlt baràtnője?"

2021. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Abszolút ilyen vagyok/voltam mindig is, amit a kérdésben leírsz. Nyilván a végtelenül extrovertált lányoknál esélyem sem volt, bár az is igaz, hogy kapcsolatot én se akartam velük. Viszont az összes barátnőm ugyanilyen volt, akik meg nyilván egy extrovertált pasit nem tudtak volna elképzelni maguk mellett.
2021. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nálam - kis szocfób couch potato - az. Valakinél meg pont, hogy hátrány.
2021. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!