Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít kezdeményezésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít kezdeményezésnek?

Figyelt kérdés
lány vagyok és barátőmékkel már beszéltük hogy jó-e az ha egy lány kezdeményez!!fiúk szerintetek??egyétalán mi számít kezdeményezésnek és mi már a túl sok??
2008. dec. 13. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
szia én 19é fiu vagyok sztem jó kezdeményezhet egy lányis egyenlőség van :D hát nemtom miszámit kezdeményezésnek elhivni egy sétára v valami ilyesmi
2008. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy _nagyon_ tág fogalom, olyannyira, hogy szinte már nem is értelmezhető. Lehet azt is kezdeményezésnek tekinteni, ha te szólítod meg - de ugyanezt lehet úgy is értelmezni, hogy egyszerűen csak lehetőséget adsz rá neki, hogy ő lépjen valamit, ha akar. Lehet azt is kezdeményezésnek nevezni, ha elhívod valahova, de ezt ugyanígy teheted full baráti alapon is, vagyis egyszerűen csak azért mert jó vele beszélgetni. Lehet azt is kezdeményezésnek nevezni, ha megöleled, de lehet az is, hogy egyszerűen csak nagyon hálás vagy neki valamiért, és így fejezed ki...


Szerintem semmi értelme egyáltalában véve "kezdeményezésről" beszélni. Van két ember, van köztük kommunikáció és kapcsolat, az pedig folyamatosan alakul. És ha ezt új szintre akarják léptetni, akkor meg fogják tenni - és édesmindegy, hogy ki forgatja meg a kereket.


Első Kedvesem például úgy "kezdeményezett", hogy egyszerűen hozzám bújt, amikor együtt voltunk, tehát ő "forgatta meg a kereket". Második Kedvesemnek kerek-perec megmondtam, hogy nagyon tudnám szeretni, majd demonstráltam is neki, tehát én lendítettem. Harmadik, és egyben utolsó (miután már a feleségem) Kedvesemnél meg fele-fele arány volt, miután első talink estéjén megölelt-megpuszilt, én pedig ennek hatására a következő találkozást már eleve úgy indítottam, hogy kézen fogtam, és nem sokkal később sor került a csókra is.


Szóval csak azt tudom javasolni, hogy felejtsük el ezt a kezdeményezés-mítoszt. Semmi jelentősége. A kapcsolat megtalálja a maga útját, és akinek lépnie kell, az lépni fog. Semmi értelme azon parázni, hogy ez most a fiú vagy a lány lesz-e. Mindkettőnek ugyanúgy van rá joga és lehetősége is.

2008. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen megfelelő ha a lány kezdeményez, ha a fiú félősebb.

f/14

2008. dec. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem ha 1 no kezdemenyez abban semmi rossz nincs. biztosabra megy ha o kezdemenyez, mintha a fiut varja, mert az kepes betojni es nem oda menni, vagy leszolitani. ha akarod nyugodtan tedd meg. beszelgess vele, szorakozo helyen fogd meg a kezet, vagy simulj hozza, h eszre vegye nem csak a veletlen muve. nyugodtan kezdemenyezz !!!!! sokkal jobban jarsz ! sztem. amugy fiu vok. :)
2008. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én néha úgy vágyok rá, hogy néha a nők is kezdeményezzenek. Ennyi év után már azért unalmas ez a forgatókönyv :P
2008. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké!!háát köszönöm a válszokat!!:Dháát az én esetemben az van ,hogy talán nem tetszek neki (tehát átlagosnak tekint)ezt abból gondolom ,hogy ő nem egy csendes ember (szerintem ő oda merne jönn bár nem ismerem)mert bnőmék mondták ,hogy figyelt mikor én nem néztem oda meg buszon arra a buszra szált amire én és a közelembe volt (hpzzáteszem ez lehet ,hogy csak véletlen) de ha átt lagosan is leenne velem kapcsolatba (tehát nem is jövök be neki) de ha talán tennék valami lépést akkor lehet ,hogy után én is bejönnék neki!!nekem is volt már ilyen ,hogy tetszettem egy srácnak és ezt metuttam utána nekem is tetszett!!:D
2008. dec. 14. 13:44
 7/7 anonim válasza:
jó az ha a lány kezdeményez és szerintem sokkal jobban félnek a fiuk a visza utasitástol probáld meg nem veszithecc rajta
2008. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!