Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most minek szamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most minek szamit?

Figyelt kérdés

Lany vagyok, szoba elegyedtem a fiuval, bar nem sokat beszelgettunk. Kesobb elhivott sms-ben koncertre. Most ez lepesnek szamit?

Azt olvasom mindehol, hogy a csajok menjenek oda beszelgetni, aztan, ha a pasi nem lep, akkor nem jossz be neki, ezert kerdem, hogy ez most minek szamit?


2011. nov. 6. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak számít, hogy elhívott koncertre. Ez már hogyapiccsábanelenne lépés :)
2011. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elhívott Téged koncertálni akkor Veled akarja jól érezni magát és nem egy másik nővel...Szal igen annak számít!!!Gondolkodj már !!!
2011. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt érdemes tisztázni vele . lehet csak azért mert kedvel és barátkozni szeretne. de lehet bejössz neki. véleményem szerint menj el vele erre a koncertre , és ha utána kér folytatást. akkor gondolkodj a dolgon hogy te mit szeretnél és kérdezz rá nála is. szerintem ez első alkalomnál még nem nevezném sem randinak sem járásnak.. csak csupán annak hogy jobban meg szeretne ismerni
2011. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A knocertre nem tudtam elmenni, mert mashol volt dolgom, de megirtam neki, hogy maskor szivesen. Most viszont tudomasomra jutott, hogy egy masik lanyt meg kozos zenelesre hivott, szoval meg igy is bejovok neki, vagy csak egy ujabb skalpvadaszrol van szo?
2011. nov. 6. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
skalp...
2011. nov. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ugy volt,hogy a barati tarsasag egyutt megy majd koncertre. Most jonni fog az a lany is, akit zenelni hivott, ezzel meg nekem teljesen elment a kedvem.

Hulye vagyok, ha ugy dontok, hogy inkabb nem is megyek erre a koncertre?

2011. nov. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!