Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közöljem vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele, hogy nagyon bejön?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliban iszonyúan jól néz ki, nagyon tetszik. Az egyik legjobb barátom a volt barátja, és jelenleg szabad. Hogy közöljem vele, hogy nekem nagyon bejön?
2010. szept. 6. 13:49
1 2
 11/18 Fülünyúl ***** válasza:
"Figyeljé' Gizi, aszondom nagyon bejössz, ismizzünk vaze."
2010. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Oda mész hozzá és kérdezel tőle bármit, akár mennyi az idő tényleg akármit.. és aztán felveted,hogy nincs-e kedve elmenni veled suli után moziba.Vagy ha jó tanuló,akkor suli után a könyvtárba EGYÜTT:P tanulni.. vagy akár náluk/nálatok tök mindegy..;)

Rem. tudtam segíteni..:D

2010. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Roland-nak igaza van elkezdődött a suli és ha oszt társad ott van élőben!

De az msn-en annyival jobb h nem tud róla senki más csak te és ő!

Kivéve ha a lány elpletykálja de am, én is full így vagyok egy csajjal!

=S

2010. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem oszt társam...
2010. szept. 9. 14:44
 15/18 anonim ***** válasza:

Kb így:

-Szia. Bejössz? Akkor gyere be! :)


(Iszonyatosan útálom ezt a "bejön" dumát. Van olyan, hogy tetszik, kedvelem, szimpatkus...stb.)

2010. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

odamész hozzá a folyosón vagy suli után amikor mentek haza hogy szia, dumálhatnánk? szóval...izé...láttalak már a suliban és nagyon szimpatikus vagy nekem és szeretnélek megismerni, lehetnénk barátok ha nem veszed tolakodónak...vagy vmi hasonló...

én csaj vagyok és most új suliba járok és hidd el hogy örülnék ha vki odajönne, mert legalább még több embert ismerhetek meg és jó az ha nem csak 3-4 embert ismersz az új suliban :)

na visszatérve a te sztoridra, sztem kedves legyél és ne túl tolakodó

remélem tudtam segíteni

Lina

2010. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Próbálj meg közel kerülni hozzá, ismerd meg alapvetően. Ha egy kicsit ismered, akkor vagy méginkább tetszeni fog, vagy továbblépsz. Beszélgess vele, hívd el valahova (nem muszáj rámondani h. randi), ismerd meg. Két alkalom után, ha keresi a társaságod, "nem ellenkezik", nyeregben vagy.
2010. szept. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát ne közöld vele, mert nem vagy te hivatalnok vagy végrehajtó bíró.


Legyél a közelében, mindíg arra járj amerre ő, köszönj neki, mosolyogva, kérdezd dolgokról, beszélgess vele, és mosolyogj sokat miközben vele beszélsz!


Gesztikulálj a kezeiddel közben, és változtasd a hangszínedet.

Ha csipkelődő megjegyzést kapsz ne nyeld le, vágj vissza egy cikizéssel aztán nevesd ki ebből érteni fogja hogy poénnak szántad nameg az is átjön neki, hogy nem törölheti csak úgy beléd a lábát amikor akarja mert te nem vagy papucs!


Ha bejössz neki, akkor 1-2 "beszélgetés" után érezni fogod hogy visszamosolyog, kérdez tőled, keresi a társaságod, esetleg előre köszön, vagy szemezni kezd messziről.


Ha nem jössz be neki azt onnan fogod tudni, hogy csak bambán bámul rád, és félszavakban válaszolgat unott fejjel miközben te produkálod magad.


Na ilyenkor ha ez van akkor kell azonnal leállni a témáról különben csak beégeted magad!


1-2 próbát tegyél mert elsőre bármi lehet, lehet hogy sza napja van éppen mert megvan neki, vagy nem tud hirtelen mit kezdeni a dologgal szal iylenkor türelem, de 2, legrosszabb esetben 3 próbálkozásod után ha bejössz neki akkor kapnod kell legalább egy mosolyt vagy egy érdeklődő kérdést részéről irányodba.



Ha egy akciód után észreveszed, hogy a csajhorda összeröppen és vadul megy az eszmecsere, akkor tuti sikered van!

2010. szept. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!