Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze vagyok zavarodva, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva, nem tudom hogy mit akar tőlem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Bejelölt egy srác instán, és elkezdtünk beszélgetni. Nem gondoltam komolynak a dolgot. Mondjuk akkor is jó humora volt, íráson keresztül is meg tudot nevettetni. Ez ment 1 hétig, aztán találkoztunk. Beszélgettünk. Mindig mélyen belenéztünk egymás szemébe, tartottuk a szemkontaktust. Szikrákat éreztem. Akkor csak ez volt, csók se csattant el. Mikor hazaértem azonnal írt hogy másik talira hívjon. Beszélgettünk egy kicsit, és azt mondta hogy megfogtam, és nagyon megakarna ismerni engem. Újra találkoztunk, ott randi közepén egy hosszabb szemezés után megcsókolt. Nagyon zavarba voltam, vörös volt a fejem, vigyorogtam. Szóval igen. Sokszor megölelgetett, megfogta a kezem, adott mindig arcra puszit, homlokpuszit stb. Nagyon jól éreztem magam. Haza értem írt. De nem írt annyit. Aztán ma alig alig irogattunk. Nem tudom most mivan. Szóba jött a szex is valahogy.Megemlítettem neki, hogy attól félek hogyha szexelni fogunk egyszer, akkor már nem fog keresni. Erre csak megölelt, megpuszilt és azt mondta hogy buta vagyok hogy ezt gondolom. De annyiszor vertek/próbáltak már átverni hogy nem tudom mit gondoljak. Tudom hogy most én baszom el magamnak a dolgokat a túlgondolásommal, de egész nap rá gondoltam, mikor rá gondolok pillangókat érzek a hasamba. Direkt nem írtam ma neki, vártam hogy írjon. Írt is. Utoljára én írtam. Nem nézte meg, gondolom más elfoglaltsága volt, pedig többször is elérhető volt. Hétvégén elméletileg találkozunk. Az hótziher hogy nem fogom neki felemlegetni hogy megbeszéltük a hétvégét. Nem tudom mi tévő legyek. Nem akarom elrontani, nagyon tetszik. Segítsetek kérlek!

22L, 22F



2021. dec. 8. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Várd ki a hétvégét.


És máskor lehetőleg ne beszélj a múltbéli negatív tapasztalatokról és főleg ne vetítsd ki az újra.

2021. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
szexelj vele aztán minden egyszerűbb lesz
2021. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na ma pedig nem irt egy budos mukkot, pedig sokszor elerheto volt. Inkabb hagyom...
2021. dec. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!