Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány az osztályomban akivel szoktunk néha szemezni. Általában amikor meglát elkezd mosolyogni. Ez azt jelenti, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Ezt hülyeségből is csinálhatja? Mert oszt kirándulás után kezdett így viselkedni. Akk non elvoltunk egymással.
2008. dec. 13. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:
13 vok!
2008. dec. 13. 20:22
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nálam is ugyan ez volt és most már járunk :)

100% h bejössz neki csak a lépésedre vár

tapasztalat :)

2008. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Basszus ilyen kérdésekből 4200 van, 1 estére tuti jó leszel neki aztán lehet h leszar, de volt 1 jó estéd:D
2008. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszadó: Te miről beszélsz? 13 éves a kedves kérdező, és az osztálytársa is valószínűleg ennyi. Nem valószínű hogy azért mosolyog rá, mert "egy éjszakára kell neki" Szerintem bejössz neki! :) Sok sikert :))
2008. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bejösz neki...én magamból indulok ki:D:D:Dén is nem bírom visszatartani a mosolyt vagy a nevetést h ha szemezek vele vagy beszélek...és ahogy elöttem is mondta az eggyik válaszoló lépned kellene,mert csak így tudod meg h pontosan mi a helyzet:)
2008. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak kedves :-))

De komolyan, közeledj hozzá, próbálj közös programot szervezni vele, és kiderül. Lassan közeledj, ne hevesen, az elriaszthatja, mégha az érzelmeid hevesek, akkor se.

2008. dec. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mire vársz? Kezdeményezz! (Akármi is mostanában a divat, a kezdeményezés a férfi/fiú dolga.) Különben egy idő után megunja, és keres valaki mást! (Hülyeségből meg valószínűleg nem csinál ilyet, max. akkor, ha teljesen debill, de ezt nem hiszem.)
2008. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Heheh mintha magamat látnám a lányként én is pont igy szemezek egy fiuval és mosolygok és várom hogy kezdeményezzen. remélem hamar kapcsol mert a lányok nem szeretnek kezdeményezni szerintem külömben is ez a fiu dolga.Szóval szerintem hivd el mondjuk moziba az még barátként is lehet és ha a lány is többet akar akkor javasol majd még egy találkozot és hamar kialakulnak a dolgok :D szóval sok sikert hajrá.amugy és is 13 vagyok :D(már csak az lenne vicces ha egymásról beszélnénk de ezt nem tudom hisz nem tudom a neved)

Egypk és rülnék neki ha az a fiu moziba hivna vagy legalább egy üditöre vagy valami na de nem fárasztalak tovább csak bátran hajrá!! :D:)

2009. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi elirtam szal: Egyébként én is örülnék...

nah csak ennyi majd ha sikkerrel jársz ird le!!kösszi :D

2009. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!