Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várhatok többet egy szemezéstől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhatok többet egy szemezéstől?

Figyelt kérdés
Most kezdtem új suliban, és egyik nap hazafelé buszon egy sráccal szemben álltam. Végig éreztem, hogy néz, és párszor szemeztünk. Mikor leszállt a buszról többször is mélyen egymás szemébe néztünk. Órákkal később kiderítettem iwiw-en, hogy ő is abban a városban tanul, mint én, szóval nagy valószínűséggel jópárszor találkozunk majd még. Azt is kiderítettem, hogy tőlem két településnyire lakik, viszont ami a buktató, hogy a "családi állapota:kapcsolatban". Érdekelne a dolog, hogy ebből lehetne-e valami. Mire számíthatok ilyen helyzetben? 18/L
2010. szept. 5. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
tini szerelem, szánalom. semmi esélyed!
2010. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
egy jó nyomozó még lehet belőled
2010. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben még bármire számíthatsz.
2010. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!