Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várhatok többet, vagy ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhatok többet, vagy ennyi volt, és kész? Nem értem a helyzetet.

Figyelt kérdés

Egy hónap beszélgetős ismerkedés után találkoztam egy sráccal. Egész napos randi volt, sokszor célzott rá, hogy szívesen összejönne velem. Végül aztán megcsókolt, többször is, és többször megemlítette, hogy örül, mert úgy érzi engem keresett. Úgy váltunk el, mint egy igazi szerelmespár, tényleg nagyon passzol minden. A napokban többször mondta, hogy alig várja a következő találkozót, és folyton kedveskedik, máskor meg úgy érzem terel.

A helyzet az, hogy úgy érzem beleszerettem. És megőrülök bizonytalanságomban. :)

Nem tudom mit tegyek, hogy tisztán lássak. Rákérdezzek mit gondol? Nem tűnne tolakodónak?

Kijöttem a gyakorlatból, régen randiztam már. :)

22/L


2010. júl. 23. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki az érzéseid és kérd meg hogy ő is modja el.És ezekután beszéljétek meg hogy meg-e próbálnátok egymással.Hisz nincs akadálya.
2010. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért lett volna ennyi az egész? Azt mondtad, alig várja a következő találkozót, meg kedveskedik... és mit jelent az, hogy terel? Amúgy messze laktok egymástól, hogy sokat kell várni a köv. talira? Egyébként szerintem nincs miért aggódnod, de ha találkoztok személyesen úgyis ki fog derülni mi a helyzet.
2010. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Relatív a messze. Nem egy városban lakunk. A munka miatt kell alkalmazkodnunk a másikhoz.

Igazából, visszaolvasva, a gond az lehet, hogy túlságosan ragaszkodom hozzá, és attól félek, hogy nem sikerülhet. A nem létező hibát keresem talán. :)

Azért mindkettőtöknek nagyon szépen köszönöm.

2010. júl. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!