Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik a Volkswagen Arteon?

Figyelt kérdés
Szóval apu nemrég lecserélte a kocsit és lassan talizom egy lánnyal és elvihetem a járgányt a randira és arra lennék kíváncsi h ez menőnek vagy szexynek számit e

2021. dec. 4. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Te tényleg hülye vagy, vagy csak trollkodsz?
2021. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra elég semleges, ha viszont feltűnne, hogy az autóval próbálna vonzóbbnak tűnni, azt kifejezetten szánalmasnak tartanám és nem lenne folytatás.
2021. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Apu vedd meg nekem a vàrost 😆


Amikor randiztam direkt nem mondtam , hogy sportautóm van ( régi fajta ne legyetek iligyek )


A pluszpont ritkán jön jól , nem ezen fog múlni a kémia , ha a nő meg csak azt nézi , az olyan is

2021. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kifejezetten tetszik az Arteon, de nem egy autóval kell menőzni.
2021. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom milyen autó az a Volkswagen Arteon, nem igazán ismerem a kocsifajtákat.

Tőlem akár busszal is jöhetne a kiszemelt a randira, csak legyen normális.Akinek fontos az autód márkája, azzal inkább ne kezdj, hosszú távon nem lesz benne köszönet.

2021. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól néz ki.
2021. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!