Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ilyenkor? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tök aranyos normális... találkoztunk is már 1X és érzem, hogy komolyan gondolná vagyis én tetszek neki de azt men tudom, hogy ő nekem tetszi-e...

Alakja jó arca is szép viszont van egy anyajegy az arcán és abból ha jól láttam 3szőrszál nő... meg nem is tom olyan fura érzésem van vele kapcsolatban talán nem az esetem csak jól néz ki??


2010. szept. 5. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kis anyajegy meg szőrszál miatt csinálsz ekkora problémát?xD Húú hallod..

Szerintem te nem gondolod ezt az egészet komolyan, mert ha úgy gondolnád akkor ez a kis szépséghiba nem zavarna.

2010. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem az anyajegy miatt... mert az nem érdekel csak azt nem tudom h mért van vele kapcsolatban ilyen hülye érzésem tetszik meg minden de mégis vmit érzek lehet csak félek h csalódok megint
2010. szept. 5. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
De mi az a hülye érzés? Félelem, bizonytalanság, undor...?
2010. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hasonló bizonytalanságot már én is éreztem pasi iránt első talin...

az atlétából kilógó hosszú hónalj szőrzet nem volt vmi gusztusos...viszont azonkívül nagyából bejött,viszont az "illata" se volt túl kellemes:S kicsit igénytelen volt szal nem is találkoztunk többet.

2010. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én nem tartom igénytelennek csak az az ami egy kicsit fura volt de amgy minden okés vele...
2010. szept. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!