Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lenne érdemes elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Hova lenne érdemes elhívni egy nőt randira?

Figyelt kérdés
26F, 22L, szerintem egyértelműen szimpatizál velem (aznap este amikor találkoztunk, felajánlotta, hogy nála aludhatok, bejelölt és rám írt, sőt, akkor is ír, amikor pl. a profilképem lecserélem, mindenemet elsőként like-olja, szóval szerintem ezen a ponton érdemes lenne mielőbb felkérdeznem). A lényeg hogy a hétvégén találkozunk és kérnék tőle egy randit. Ha igent mond, hova lenne érdemes vinni, étterembe (először erre gondoltam), moziba, vagy esetleg valami más?
2021. dec. 1. 22:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nyilván ez is egy szempont, de szerintem azért jó lenne, ha nekem is lennének alternatívák a fejemben.


#9 Amúgy ez, amit írsz, a szomorú igazság.

2021. dec. 2. 12:30
 12/13 anonim ***** válasza:

sztem ha a csaj azt mondta elso talinal h aludhatsz nala, akkor nem ertem miert nem eltel a lehetoseggel....

amugy meg ha ennyire akar a csaj es daddy issue, akkor mondd meg neki fozzon vmi finomat, te meg viszel bort meg desszertet. esetleg megtoldhatod viraggal, meg meteres kekeressel

2021. dec. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hegyet maszni. Ha nincs meg a szikra, van helyette szikla....



37F incel

2021. dec. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!