Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lenne érdemes elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Hova lenne érdemes elhívni egy nőt randira?

Figyelt kérdés
26F, 22L, szerintem egyértelműen szimpatizál velem (aznap este amikor találkoztunk, felajánlotta, hogy nála aludhatok, bejelölt és rám írt, sőt, akkor is ír, amikor pl. a profilképem lecserélem, mindenemet elsőként like-olja, szóval szerintem ezen a ponton érdemes lenne mielőbb felkérdeznem). A lényeg hogy a hétvégén találkozunk és kérnék tőle egy randit. Ha igent mond, hova lenne érdemes vinni, étterembe (először erre gondoltam), moziba, vagy esetleg valami más?
2021. dec. 1. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.
2021. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Én inkább valami lazább helyre vinném. Ha Budapest, akkor valami rövid séta, majd egy cukrászda vagy kávézó. Ha utána lenne kedve, akkor egy mozi, majd hazakisérés.

Ezekből előtte viszont jó felkészülni. Hol van jó cukrászda, kávézó. Éppen mi van műsoron a moziba és lehetőleg olyant mondj, amit nagyvalószínűséggel ő kedvel és nem te.

Közben pedig kommunikáció és meg lesz az eredménye! ;)

2021. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Pláza, ott minden van, mozi, kávézó, cukrászda, amit akartok. De itt van mindjárt karácsony, menjetek ki egy adventi vásárra, forralt bor, kürtőskalács, szerintem elég hangulatos.
2021. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A nőnek is tudnia kell, hova mennek. És miért ne kezdhetnék kommunikációval úgy, hogy megbeszélik? Komolyan, szerintem ezen csúsznak el a kapcsolatok, hogy nem az adott embertől kérdezik meg, mit szeret, hanem a nettel tippeltetik meg.
2021. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

“felajánlotta, hogy nála aludhatok”


Hova, hova?

Hozzá.

2021. dec. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most nyílt a Múzeumkertben egy bűbájos cukrászda. Este 6-ig van nyitva. Jó kiállítások vanna a Nemzeti Múzeumban, utána a kertben, a Múzeum mögött a cukrászda. Szép program.
2021. dec. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az étterem jó ötlet, de minél drágább, annál nagyobb az esély a sikerre.
2021. dec. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából az lenne a kérdésem, hogy mit ajánlhatnék neki, ami nem gáz! Amikor megbeszéljük, mégsem kezdheten azzal, hogy 'nincs valami ötleted?'. A mozi, étterem ok., igazából a csajszi kicsit daddy issue-s (ő mondta), ezért gondoltam, hogy egy elegánsabb étterem lenne jó és tudok is egy valódi olasz éttermet a városban. Sajnos nem Budapest...
2021. dec. 2. 08:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem a daddy issue nem éttermet jelent, hanem szeress minden hibámmal együtt.
2021. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És nem "nincs valami ötleted?", hanem mondjuk "mit szeretnél csinálni?". Mondjuk ez alap emberi kommumikáció.
2021. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!