Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek ciki az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ciki az, ha egy férfi együttérez akár rovarokkal is?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok egy nyámnyila alak. Viszont azt vettem észre magamon, hogy rossz érzés fog el, ha bármilyen élőlényt szenvedni látok, legyen az akár egy darázs, amelyik eltévelyedve berepült az ablakon és nem tud kimenni, habár elsőre kicsit be vagyok szarva tőlük ha hirtelen ott zümmögnek a fülembe,de mindig addig ügyeskedem, amíg egy pohárral vagy valamivel el nem kapom és ki nem engedem őket a szabadba. Lehet, hogy hülyeség, de ilyenkor nagyon jó érzéssel tölt el, hogy visszaadtam a szabadságát egy kis élőlénynek.
2021. nov. 30. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
# 10 gondolom az embereket se akarja lecsapni
2021. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A kotelezo rovarirtast azert ne akalyozd meg: csotany.


Nagyon gusztustalan,ha a csotany elterjed a lakasodban!!!


A szocske,stb nem ilyen kategoria .


Tudj kulonbseget tenni kartevo es nem kartevo rovarok kozt.

2021. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de azert ne picsogjál minden szaron.
2021. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, mert én nő létemre semennyire nem érzek együtt a rovarokkal
2021. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!