Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek ciki az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ciki az, ha egy férfi együttérez akár rovarokkal is?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok egy nyámnyila alak. Viszont azt vettem észre magamon, hogy rossz érzés fog el, ha bármilyen élőlényt szenvedni látok, legyen az akár egy darázs, amelyik eltévelyedve berepült az ablakon és nem tud kimenni, habár elsőre kicsit be vagyok szarva tőlük ha hirtelen ott zümmögnek a fülembe,de mindig addig ügyeskedem, amíg egy pohárral vagy valamivel el nem kapom és ki nem engedem őket a szabadba. Lehet, hogy hülyeség, de ilyenkor nagyon jó érzéssel tölt el, hogy visszaadtam a szabadságát egy kis élőlénynek.
2021. nov. 30. 22:52
1 2
 1/14 peca1000 ***** válasza:
90%

Ez a normális.


Ha valamelyik nő szól ezért, az idióta

2021. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki, szerintem ez a normális. A párom is ilyen.
2021. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj, én nem vagyok képes a gazt kitépni a cserépből, ami a datolya palántám mellett kinőtt, mert sajnálom "őt".

Ezek után szerintem nem kéne hülyének néznem másokat emiatt :D

Az egyetlen élőlény, amit sajnálat nélkül kinyírok, az a poloska, de azt is csak akkor, ha bejön a lakásba és baromi idegesítő.

2021. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

"nem vagyok képes a gazt kitépni a cserépből"


XD ez aranyos

2021. dec. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindegy, hogy az emberekkel kapcsolatban is így érzel-e, vagy egy hangya eltaposása miatt három napig bőgsz, ha meg a híreket nézed, hehegsz, hogy valakit megerőszakoltak.
2021. dec. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én is ugyanilyen vagyok lányban.
2021. dec. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Remeljuk csotany nem lesz a lakasodban meg patkany se…
2021. dec. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

És honnan tudod hogy mit érez a szöcske ?

J

2021. dec. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem ciki, én is ilyen vagyok, a gyereket is erre tanítom. Levisszük a csigákat meg a békákat az útról, pohárban visszük ki a pókot. Múltkor egy imádkozó sáskáról készítettünk fotó sorozatot, azelőtt vízisiklóval találkoztunk az üvegházban, feltöltöttük a herptérkérpre. Nagyon szép a természet, a rovarok pedig kifejezetten különlegesek. A csótányok is. Tök jó, ha más is észreveszi, és nem veri őket agyon azonnal.
2021. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Önmagában nem gáz.

De az emberekkel kapcsolatban is így érzel? Mert az már elég ellenszenves ha valaki megsiratja a legyet amit lecsapok, miközben egy hajléktalan látványától fintorogni kezd, vagy órákig tudja szidni a romákat.

2021. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!