Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez, hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ha tetszik egy lány, sikerül randiig eljutni, mindég eszembe jut, hogy ha összejönnék vele, akkor nem tudnék neki mindent megadni, bulizni, discoba nem járok, anyagi körülmények, az átlagos, kinézetemmel sincs gond, de mégis tartok ettől....de nemtudom miért... akikkel eddig randiztam azokkal, nem jött össze, meg ha látok egy lányt, odamennék hozzá, de eszembe jutnak ezek a dolgok, és így nem is megyek oda....
2010. szept. 5. 16:39
 1/7 anonim válasza:

neked baj van fejeddel.

ha vki igazán szeret, nem érdeklni, hogy mennyi pénzed wan.

2010. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja. Elsőnek teljesen igaza van.
2010. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Törődj vele, legyél vele figyelmes, udvarias és igyekezz boldoggá tenni őt (nem feltétlenül kell ajándékokat venni, azzal is boldoggá teheted, ha meghallgatod és megpróbálod felvidítani :). Ha ezek megvannak, akkor mindent megadsz neki, amire szüksége van. Csak gondolj erre. :)
2010. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mármint attól tartok, hogy nem találok olyat, aki elfogad....16 éves vagyok, és ebben a korosztályban sajnos sok az olyan.....
2010. szept. 5. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok. Tényleg rengeteg felszínes ember van mostanában, de csak meg kell válogatni, hogy kivel barátkozol és kivel nem. Engem pl. azzal cikiznek, hogy egyenes háttal ülök. Röhejes nem? :) Nem kell a selejtekkel foglalkozni. Aki értelmes, az el fog úgy fogadni ahogy vagy és nem kell azon idegeskedned, hogy az adott pillanatban milyen 'ciki dolgot' csinálhatsz... Idővel biztos találsz temérdek olyan embert, aki elfogad. Nem kell emiatt aggódnod és változnod se nagyon kell, ha jól érzed így magad.
2010. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16:56-os voltam. :)
2010. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
BArátaimat megválogatom, ők rendesek....csak lány ügyileg vagyok így....mert nem 2 hétig szeretnék együttlenni egy lánnyal.....
2010. szept. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!