Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan döntsem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsem el, hogy a lányok nem-e használják ki azt hogy udvarolok nekik?

Figyelt kérdés

Eddig mindegyik csak kihasználta, és örült a kedveskedésnek, de egy sem mondta ki hogy nem kér belőlem.

Csak a haverjaim mondták nekem, hogy felejtős, amikor elmeséltem nekik a történteket.

Komolyan mondom már félek a lányoktól, mert mindig ezek jutnak róluk eszembe. Azt meg nem mondhatom nekik hogy oké akkor feküdjünk le, ha komolyan gondolja, ha meg nem gondolta komolyan akkor legalább én is szórakozok egy jót, nemcsak ők.

Hozzá kell tennem hogy nem plázacicákról van szó!!!


2010. szept. 4. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
plázásoknak nem kell udvarlás csak vedd elő a pénzedet és ennyi
2010. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még oda is írtam hogy nem plázacicákról van szó, hanem átlagos, "rendes" lányokról.
2010. szept. 4. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tudod nemet mondani nem egyszerű, főleg ha te egy tényleg kedves alak vagy. Nem akar megbántani, nem akarja elvenni a lelkesedésedet. Hazugság az, hogy nem fáj ha elutasítanak. Akármilyen módon adják elő, fájdalmas.
2010. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és a legelején miért nem lehet elszólni, hogy oké legyen csak barátság?

minek mennek bele a "játékba"?

2010. szept. 5. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:

ne akarj kedves pali lenni, fiyg szabélyok

1, ha csak dugni akarsz azt is bevalhatdo nem csaj erre megy,

2.ha azt modja csaj aranyo vagy , régen rosz min 1-2 mig eljutsz vele a sexig

3. kajak léhy hatarozot:D amit ego nőveléselérsz el

ezt ugy lehet reggl tükör előt mon ezte : kajka jo pasi vagyo, kb egy hét alat fel jön az ego de fullra

na csumika :D

legyél rosz

2010. szept. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Udvarlás, kedveskedés. Jézusom... Ez az élet ünneplése kéne legyen. Csak magadat adnád és kialakulna. De te erőfeszítést teszel, eljátszol valakit aki nem te vagy és csodálkozol, hogy nem szeretik azt a valakit aki nem te vagy.


Az ha az "udvarlás" (bár ez a szó szerintem beteges, undorít, gusztustalan jelentéssel van felruházva) nem csak magától jön, mert a lényed része, hanem azért csinálod, hogy cserébe kapj valamit akkor rég szar az egész.

2010. szept. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!