Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ekkora képtelenséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ekkora képtelenséget hogy találhattok ki?

Figyelt kérdés

Nemrégen beszélgettem egy lánybarátommal és persze szóba került az ismerkedés is. Hála az égnek, vele teljesen nyíltan lehet beszélni mindenről. Ő mesélte, hogy több barátnőjénél nincs semmi esélye az olyan srácnak, aki odamegy hozzá, próbálkozik, mert bennük már semmi érdekes nincs. Nekik az elérhetetlen kell, aki kihívás a számukra!

Ez rendben van, de ha nem megy oda hozzájuk az ember, akkor soha nem figyelnek fel rá. Szóval ez nekem kicsit olyan, mintha azt mondanák nekem, hogy kapjam be a saját fejemet.Egyszerűen képtelenség!

Szóval elmondaná valaki, hogy mi ennek az egésznek a megoldása?


2010. szept. 4. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ott már azért nagy gond van, ha egy srácra csak akkor figyel fel a csaj, ha oda megy hozzá és fel akarja szedni.


Ettől függetlenül az ilyen csajoknak a srác addig kell, míg be nem adja a derekát, utána már Ő sem érdekes. :)

2010. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hm...ennek az, hogyha egy ilyen lány kinéz magának, akkor azt tudni fogod, mert jelzi, vagy ő akar majd meghódítani (ilyenkor egy picit kellesd magad :P), ha pedig nem néz ki magának akkor egyébként se lett volna esélyed nála...
2010. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valahol félúton van az igazság. A legjobb ha máshogy ismered meg a lányt, és kicsit "játszol" vele. játszod az elérhetetlent, de mégis adsz neki reményt, különben feladhatja és mást talál. HA nincs mód máshogy ismerkedésre, akkor igazán nagyon ügyesnek kell lenned :)
2010. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem kell ezen már meglepődni manapság, ez minden lánynál igy van manapság.


a megoldás? legyél vicces, de komoly. bunkó, de tisztelettudó.


bizony oda kell menni, és 2 másodperc alatt levenni a lábáról. ha erre képtelen vagy, akkor meg játszani kell vele.


pl: -fogadtunk a haverokkal, hogy ki tudom kapcsolni a melltartódat úgy, hogy észre sem veszed

mindezt azután, hogy már kikapcsoltad tánc közben vagy a pultnál vagy bárhol.


ha nincs benned semmi, akkor valóban le fognak rázni. ha ki tudod akasztani, vagy le tudod nyűgözni, vagy megnevetteted, akkor megvan a csaj.

2010. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik, soha nem lesz barátnőm. :((
2010. szept. 4. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
na ha nekem kikapcsolná a melltartom egy idegen pasi, tuti rásegíteném hoyg megfejelje a pultot. csak óvatosan a "rosszfiús" viselkedés nem egyenlő az alpári tapló görénnyel.
2010. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

2 fajta tipus van az ismerkedésre:

-aktív

-passzív


Az aktív, az hogy odamsz, és kerek perec, magabiztosan megmondod neki, hogy eszméletlen tested van, nmagyon tetszessz nekem, és nem bírtam kiállni, hogy ne szólítsanak meg. Ez Diszkókba, night klubbokban király, és a legjobb, de viszont egy csoportban, a suliban, vagy egy cukrászdában nem a legkirályabb. Az ismeretleneknél szokták használni.


A passzív pedig az hogy ha nem ismered, bemutatkozol, és elkezdesz beszélgetni vele, hosszasan beszélgettek, és a viszed a témát az ismerkedés, párkapcsolatok felé. Ahogy egyre jobban közeledtek, kifejthetsz fizikai jeleket is, Pl. jobban felé fordulsz, esetleg átkarolod, megfogod a kezét, de véletlenül se hasson nyomulósként. Ez suliban, egy zártabb közösségben használható.


Én keverem a ketttő 75-25%-ban 25%-ban aktív, és 75-ben passzív.


Ha fel akarsz tűnni nálla, akkor van menj el a haverokkal, és kvára de stíröld, vagy kérd meg vmelyik barátnődet, aki ismeri az ,,alanyt" hogy mutasson be neki.

2010. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy odamész, még lehetsz elérhetetlen és kihívást jelentő a számára.


Hiszen (jó esetben) te csak azért mentél oda, hogy kiderítsd, milyen ember, megfelelne-e számodra. Ha nem felel meg az elvárásaidnak a nő (ezeket az elvárásokat érdemes leírni, pl. ne dohányozzon, legyen hűséges, nézzen ki így és így stb.), akkor viszlát, lesz helyette ezer másik.

2010. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!