Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezzel mit kezdjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mit kezdjek? Felejtős, ugye?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam volna egy sráccal, akivel egy ideje ismerkedek. Viszont beteg lettem. Reggel rákérdezett, hogy vagyok. Mondtam, beteg vagyok. Erre már nem írt semmit, nem kérdezi, segítsen e valamit, kell e valami.
2021. nov. 14. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Köszönd meg a nőtársaidnak, akik egoboostra használják a srácokat.

Felejtős amúgy, ezután komolyat biztos, hogy már nem akarna tőled.

2021. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok olyan kapcsolatban,h segitsen. Honapok utani jaras utan varhatnal el ilyet max.


Tedd hozza,h remeled meggyogyulsz x nap mulva es osszefuttok.


Mert jelenleg olyan lerazasszagu a dolog reszedrol.

2021. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Mit akarsz első randi előtt? Nem fogja adagolni a fájdalomcsillapítót, nem elvárható, hogy ágytálazzon.

Szólj neki, ha jobban vagy, ha nem reagál, akkor felejtős.

2021. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet azt hiszi kamu.
2021. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért kéne egy kvázi idegent ápolgatnia? Szerintem is lerázásnak érzi kicsit, te meg fura vagy, hogy ilyesmit elvárnál valakitől, akivel nem is találkoztál még. Nyilván nem betegen ágyban fekve akar az ember első randit valakivel...
2021. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hogy ágytálazzon. De azért rákérdezhetett volna napközben, hogy hogy érzem magam.
2021. nov. 14. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 hát lehet abból, ahogy írtad nem az jött le, hogy most nagyon akarod a folytatást csak épp tényleg nem megy.
2021. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg nem úgy jött le, mert elég rosszul érzem magam.
2021. nov. 14. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 lehet írhatnál neki egy mondatot. valami ilyet: tényleg sajnálom, hogy kimaradt ez a mai és még mindig pocsékul vagyok. Te hogy?


Vagy amúgy ha több részletet írsz neki arról, hogy mi van veled mi ez a betegség abból is reálisabb, hogy akkor most tényleg ez van, nem csak beijedtél vagy elment a kedved.

2021. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt hiszi, hogy csak kifogás. Vagy nem akar zavarni, mert azt gondolja, hogy pihenni akarsz. Persze azt megkérdezhetné, hogy hogy érzed magad, de ez ilyen lerázós dumának tűnik igazából, lehet ő gondolja, hogy felejtős vagy. Mondhattad volna, hogy szeretnél vele találkozni, amint jobban vagy.
2021. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!