Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen típusú lányokra mondját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú lányokra mondjátok, hogy helyes meg bájos?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki leírja, akkor lemásolod? Mindenkinek mást jelent ez.
2021. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

A "helyest" inkább a pasikra mondják.


Bájos: az a nő, akinek fiatalos arca van, és felnőtt korában is megőrzte a 16-18 éves vonásait.


Példa:


[link]

2021. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Bájos akiknek kislányos, ártatlan babaarcuk van:

[link]

2021. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem arra mondjuk, hogy helyes, aki ha nem is különösen szép, mégis kellemes megjelenésű, pozitív kisugárzású, szerethető egyén.

A bájosság külön kategória, több van mögötte, kell hozzá egy kis "varázslat". Arra mondom, hogy bájos, aki természetéből adódóan elbűvölő, kedves személy, aki meleg érzéseket kelt másokban.

2021. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, mi ez a lepontozás. Mit nem lehet ezen megérteni, hogy a bájos mit jelent?


Vagy talán a markáns arcvonású nők maguknak akarják ezt a címet? Ők is nézhetnek ki jól, de NEM bájosak!

2021. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
5 Nem pontoztalak le, viszont úgy gondolom, hogy nem a kislányos külső a bájosság kritériuma. Egy középkorú, sőt egy idős nő is lehet bájos.
2021. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
baba arcú, kerek fejű, kis lányos viselkedésű ..
2021. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Az a bajos arc. De a viselkedés, kisugárzás is lehet bájos
2021. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, az én válaszom nem lesz hasznos, mert női szemmel írom, de nekem inkább a kisugárzás és a viselkedés tesz egy nőt olyanná, amire azt tudom mondani, hogy bájos. Finomság, kedvesség, gyengédség, finom mosoly, finom mozdulatok. Persze ehhez azért tud még hozzátenni egy fiatalos, babás vagy "manócskás" arc, pirospozsgás pofi, fitos orr; olyan száj, ami alaphelyzetben sem görbül lefele és nem ilyen insta jellegűen túlfújt, finom és nem erős smink; nem nagyon nőcis, vad, szexis ruhák; csilingelő hang.
2021. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!