Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó dumák vannak amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó dumák vannak amivel vissza lehet vágni ha egy csaj visszautasít?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Kussolj r*banc, a te dolgod a szülés!
2010. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mr. Idegen ***** válasza:
22%
csak egy éjszakára kellettél volna xD
2010. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Sosem tudod meg, hogy mit hagytál ki.
2010. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
hát, ilyenekkel cask magamat égetném szerintem... erősen szituációfüggö, de egy halk "hát oké", és az eloldalgás a legkevésbé megalázó szerintem:D
2010. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
13 08 nak igaza van.
2010. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ezek elég gagyi szövegek. és szánalmasok. ha egy csaj visszautasít ennyí. el kéne fogadni. evvel csak azt mutatják meg a férfiak ,hogy jobb is ,hogy a nő vissza utasította mert így kiderült mekkora paraszt ;).
2010. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha visszautasít akkor baromira nem fogja érdekelni, hogy milyen sz@r dumával vágsz vissza neki!!!!
2010. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akik nem tud veszíteni soha nem is fog nyerni..13:08 részemről is.

Ha valaki tényleg pofádba röhög vagy iszonyat flegma lesz akkor egyrészt valószínű szarul nézel ki és a csajozós duma is gyenge volt, ha nem akkor


a, homlok ráncol, undorral bocsántatot kérni amiért zavarni merted

b, úgy beszélni vele, mintha már a macád lenne - "Jóvan bogaram, nem tudtam, hogy ennyire vág a tanga"


szerintem

2010. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

félreértettetek én nem megalázni akarom, hanem csak egy poenos szolassal "elbucsuzni"

bocs amiert rosszul fogalmaztam

2010. szept. 4. 13:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Tanulságos történetként: múltkor pl egy szabad téri discoban voltam, és asztalok és padok voltak a piapult előtt. A barátaim ott ültek az asztalnál, én vissza akartam menni a helyemre, erre szóltam a csajnak, hogy beengedsz,aki pont úgy ült az asztalnál, hogy nem tudtam bemenni, az meg így: MIT AKARSZ TE?

Szerintem szólhattam volna neki akármit, el sem jutott volna az agyáig. És én nem is akartam tőle semmit...

Szóval felesleges akármit is visszaszólni, csak magadat hergeled fel IMO.

2010. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!