Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Arról van szó h van egy pasi aki nagyon bejön nekem, a hétvégén ismertem meg. Azóta buliztunk eggyütt, de nem ott ismertem meg és nem ő hívott.Beszéltünk is egy kicsit, azt vettem észre h bejövök neki. Bejelöltem fb.-on, és 2 egymás utáni nap ráirtam mert nem birtam ki.3. nap nem akartam már ráirni, de irtam kommentet a képéhez válaszolt, aztán rámirt fb cseten egy szmájlit, aztán beszéltünk.Ez tegnap volt, ma meg küldtem neki egy levelet h jó versenyt meg h ügyes legyen. Ez nagyon nyomulás? EGyáltalán érdeklem? Még nem hívott el sehová:S
2010. szept. 3. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha úgy vetted észre, hogy bejössz neki, akkor ez nem nyomulás...:D Ez velem is így volt:) És ha rádír, meg sűrűn beszéltek, akkor biztos elhív vhova:) Sztem (ha vannak közös ismerőseitek), csináljatok egy bulit; menj oda bulizni, ahol találkoztatok; vagy aznap kérdezd meg, hogy nem jön-e ő is? De mondom: ha rádír, meg viccelődtök, akkor akar tőled vmit!:) Sok sikert!!;)
2010. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!