Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen sértődékenyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sértődékenyek a lányok?

Figyelt kérdés
Egy haveromnál, egy buliban táncoltam egy csajjat. Egyszer jön két haverom, hogy mutatnak valamit. Én pedig mentem megnézni. Amikor visszamentem, a csaj nem akart velem táncolni mert megsértődött. Miért ilyen sértődékenyek a csajok?
2010. szept. 3. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
=)Mert nők=)
2010. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát szerinted?-.-
2010. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem mind ilyen nyugi, de azért sajnos előfordul, én pl. ezért nem barátkozom csak javarészt férfiakkal.
2010. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De elég érdekes dolog volt amit mutattak a haverok. És ha nem mentem volna vissza a csajhoz én is beszálltam volna. Igaz igy is beszálltam :D.
2010. szept. 3. 19:46
 5/14 anonim ***** válasza:

engem is könnyű megbántani..főleg ha fiú az illető:/

ha meg jóban vagyunk, és én a barátomnak tekintem akkor főleg.

Vagy ha csak kedvelem akkor is.

Régebben szerelmes voltam egy haveromba..persze viszonzatlan volt..és most olyan hát jóban vagyunk,túlléptem szinten járok :D

már 1éve volt..

De azért még ott motoszkál bennem dolog..és hihetetlen, hogy milyen apróságokkal meg tud bántani><

2010. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mi volt az amit mutattak? lehet azért sőrtödött meg nem pedig azért mert otthagytad...
2010. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért, hogy segitsek kaját keresni, szóval, nem volt érdemes otthagyni. Mondjuk elég látványosan hagytam ott, de seperc alatt visszatértem, amikor megtudtam, hogy nincs semmi fontos.
2010. szept. 3. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:
csak úgy otthagytad?:S
2010. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*szó nélkül?
2010. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen otthagytam egyből, de visszatértem hamarosan.
2010. szept. 3. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!