Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a magasabb jobban néz ki?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy alacsony 170cm körüli pasi meg egy magas 192cm körüli. Akkor a testarányai jobban néznek ki a magasnak.

Az alacsony pasi meg kis tömzsi nem néz ki olyan jól stb. Tudom a modelleknek is ezért kell magasnak lenni de aki magas azon jobban oszlik el a testarány vagy ez miért van?

Ha egy képen is egy alacsony magas férfiak mellé áll annyira lehúzza valahogy a megjelenését. Pl itt egy kép a Hemsworth testvérekről. Kettő testvér 190cm a harmadik 175cm körül van és szegénynek sokkal rosszabb a testaránya.


[link]


(És itt nem az arc szépsegéről beszélek mert tudom tom cruise is alacsony mégis jól néz ki az arca)



2021. nov. 1. 17:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Itt a testarányokról volt szó első körben, hogy két egyforma magas ember teste nem egyforma, nem a kelendőségről.
2021. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem is értem a kérdést! :D
2021. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mer' aki magasabb kevésbè làtnak rà az arcàra 😆


( Ösztönösen biztonsagèrzetet ad egy magas férfi a nőnek )

2021. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

Aha, kibújt a szög a zsákból, kérdező.

Megint csak egy szokásos siránkozó valaki, aki persze csak a magassága miatt nem kell senkinek, de bezzeg a nők, nekik minden könnyű, mint a karikacsapás.

Mellesleg azért, mert te esetleg szarul nézel ki, ezt ne vetítsd ki az összes alacsony férfira.

2021. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
22%

Ez nekem is feltunt.

Nálam rondabb csaj én sokkal fittebb vagyok arcom is szebb, az öltözködésem is jobb, mégis inkább ő "emelkedik ki" jobban, őt veszik észre és vonzóbb.

Csupan mert en vagyok 160, a masik csak meg 170 vagy feletti.

2021. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

*a masik csak meg 170 vagy feletti

Es egyből ő az elsò akit inkább részesítenek figyelemben meg nyitnak rá. Holott rondább. De így vonzóbb.

2021. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*csaJ
2021. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#15 Nem gondolom, hogy csupán a magassága miatt veszik észre hamarabb a pasik a másik csajt. Lehet jobb a kisugárzása, mosolygósabb vagy egyszerűen mégis szépnek tartják az arcát és az alakját.

Illetve a legtöbb férfinak tetszenek az alacsony nők, sok alacsony nőismerősömnek van párja. Itt is nem egyszer olvastam, hogy nem kizáró ok ha egy nő 160 cm körüli, sőt. Szóval nem ez lehet a gond a te esetedben.

2021. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a “szerénységed” a gond.

Milyen jogon jelented te ki mégis, hogy az a másik lány rondább? Majd azt a pasik eldöntik, nem te.

Képzeld, magasságtól függetlenül nem mindenkinek egy magától eltelt “fitt” fitness cica kell, hanem akár egy teltebb vagy épp törékeny (magas csaj is lehet az) alkatú, a saját öltözködését felvállaló, kedves kisugárzású hölgy. Azt meg ahogy mondtam, majd a pasik szépen eldöntik, hogy neki “rondább” az arca meg az alakja. Ne légy ebben talán annyira biztos, ha egyszer mindenki őt veszi észre, nem Nagyságodat.

2021. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!