Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Például ha megyek az utcán és látok számomra egy szimpatikus lányt, akkor egyszerüen leblokkolok fölleg ha látom hogy néz vagy látszik hogy szimpatizál velem..... például a multkor mentem bevásárolni és kiszálltam a kocsiból és ott állt egy lány ahol a kosarat kell venni, már amikor kiszálltam láttam hogy néz, aztán lecsuktam a kocsit és elindultam felé de nem mertem ránézni:S aztán mikor odaértem hogy vegyem a kosarat elhuztam mellete.... már volt ilyen nem egy, különbözö helyzetekben... nem tudom miért vagyok ilyen:S
2010. szept. 3. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez egy betegség, amiben egyre több fiatal férfiú szenved. A neve az, hogy puhapöc.sség.
2010. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
okés akkor te hogy szólitanád meg??
2010. szept. 3. 16:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A köszönés első körben nem hülyeség.
2010. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kkzz ***** válasza:

Régebben velem is hasonló volt, igazából ez lehet önbizalomhiány, vagy egyszerű "pánik", izgalom. Nehéz javasolni bármit is, mert ezen csak Te tudsz változtatni, mégpedig úgy, hogy legközelebb nem mulasztasz el egy-egy ilyen lehetőséget és visszamosolyogsz a lányra, aki éppen néz, esetleg meg is szólítod. Nem olyan nehéz, hidd el!


Gondolj bele, melyik a jobb: ha sosem próbálod meg, így természetesen sosem fogsz jutni egyről a kettőre, vagy legfeljebb nem lesz belőle semmi, de megpróbáltad, kész. Előbb-utóbb összejön, de csak ha próbálkozol. Másnak sem elsőre sikerül, legalábbis csak nagyon ritkán. Hajrá, bátorság!

2010. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
16:53 köszi igazad lehet vagyis van... a köszönés valóban nem hülyeség csak valami ötlet kellene hogy folytassam:D bár ha jól gondolom helyzettöl függ....
2010. szept. 3. 16:58
 6/11 A kérdező kommentje:
a másik 16:53 köszi a normális választ... és ha jobban belegondolok valóban könnyebb ugy élni hogy megpróbáltam....
2010. szept. 3. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Az is jó, ha először csak határozottan és bátorítóan rámosolyogsz lehet, hogy ezek után majd ő kezdeményez (de a min., hogy valahogy reagálni fog), ha van valami pozitív eredmény, de mégsem szólít meg, akkor bizony rajtad a sor, köszönj neki vagy valami. Ha elutasítóan reagál a mosolyodra, akkor szépen menj el mellette, de legyél zavarban.
2010. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fülünyúl ***** válasza:
Lehet csak azt nézte, hogy hülye a hajad, vagy szakadt/túl jó a kocsid stb. Nem kell beleélni magad ilyen helyzetekben, hogy szimpatizál. Ha leszólítanád ilyen esetben egyből menekülőt fújna "neharagudjdesietek", "csakváromapárom", "köszidenemszia". Nem szeretnek a nők utcán ismerkedni, ha esetleg bejönnél neki, akkor is elhajt.
2010. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és akkor miért bámult mikor pakoltam befelé?? az anyukáját várta mert mikor bepakoltam épp kijött... és mentek....
2010. szept. 3. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:

sunáztad volna mi?:D XDDD

leírom jól figyelj....:

-szia

-szia

-te is vásárolni készülsz?

-igen:D

-akk megyünk együtt?

-persze:D(de csak ha bejösze neki:D)

2010. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!