Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem vagy sem?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.Kb.egy hónapja beszélgetek egy fiúval msn-en.Először csak egy héten egyszer beszéltünk és ma már odáig jutottunk hogy szinte minden este ír.

Eddig 2-szer találkoztunk,de kb.10-10 perc volt csak.

A 3.találkára valószínűleg a hétvégén kerül sor és remélem az már hosszabb lesz.

Azt szeretném kérdezni hogy a 3.találka utána megkérdezhetem tőle hogy akkor mi legyen a további kapcsolatunkkal??

Mert ő egy kicsit félénk,de attól nagyon aranyos:)


2010. szept. 3. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
20 évesen ilyen kérdést teszel fel. Most gondold végig mégegyszer! Szerinted ez nem szánalmas??? Nem tudod, hogy megkéárdezd vagy sem??? Mikor te magad írtad, hogy félénk. Ha bejössz neki, akkor is lehet, hogy nem fogja megkérdezni ő. Tudhatnád, hogy nyugodtan megkérdezheted. Te ismered. Ha tényleg 20 vagy akkor elég szánalmas, komolyan...
2010. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kérdezheted meg tőle. Megtiltom.
2010. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmikepp se kerdezed meg legysziii legy annyira nö,h ezt a pasira bizod....szerintem egyertelmű, h bejössz neki, szoval nincs mitöl tartanod...de mondjuk en olyan elhamarkodottnak tartanam ha megkerdezned töle...Lassan kialakul minden, plane ha meg felenk is kicsit elijesztheted vele...szerintem varj még olyan 2 talit kb. es ha akkor sem tesz lepest akkor kérdezd meg te :)
2010. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha hallgatsz a többiekre akkor inkább mondj is le róla. Sokáig én is ilyen pasi voltam, de nem tudtam a lényegre térni ezért egy csomó ehhez hasonló kapcsolatom elúszott.


És az is biztos hogy nem a közeljövőben lesz belőle csajozógép, úgyhogy nyugodtan bátorídhatod valamivel.

Esetleg megkérdezheted tőle h tetszel e neki :)

2010. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!