Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem én, vagy várjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem én, vagy várjak rá?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,aki nagyon nagyon tetszik nekem.És látom rajta hogy én is neki.De egy a baki: a volt barátom (kb.4 hónapja szakítottunk) az ő VOLT legjobb haverja.Mostanság nincsenek jóba,de azt mondta hogy őt zavarná az exem.És hát én nagyon szeretnék vele járni,szerintem ő is,sokszor ad jeleket.De anyukám azt mondta tartsam meg a női büszkeségem és ne kérdezzem meg tőle hogy tetszem-e neki,és kialakulhat-e köztünk több mint barátság.Azt javasolta anyukám várjak amíg ő nem mondja.De meddig várjak????nekem nagyon kell ez a srác.Normális válaszokat légyszi
2011. máj. 2. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy anyukádnak van igaza, de én kezdeményeznék. Az, hogy a volt barátod haverja, nem kizáró tényező. Miért lenne az?
2011. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod,segítenél,hogyan kezdeményezzek?
2011. máj. 2. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Szemezzél vele, mosolyogj rá. Legyél állandóan a közelében / ha teheted/. Feltűnően köszönj neki. Aztán, később megkérdezheted, nem várna e meg suli után?

Szóvak kacérkodj, legyél leleményes.

2011. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szóval
2011. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a f.szt erdekel az teged h a volt baratodnak mi tetszik ilp. mi nem?
2011. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted és nem bírod nélküli akkor hajrá. Legyetek boldogok és sz***jatok le mindent:)
2011. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!