Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen heyet javasoltok első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen heyet javasoltok első randira Budapesten most szombaton? Belvároshoz lehetőleg közel, valami múzeum, vagy látogatnivaló. Esetleg egy múzeum, ami nem ad depresszív hangulatot, mint pl.a terrorház?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Múzeumban miért ne lehetne beszélni?
2021. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ott komolyan illik viselkedni, nem szép dolog nevetgélni. A komoly viselkedés miatt elég visszafogott randi lenne, persze ez az én véleményem.
2021. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én soha nem komolykodok múzeumban. És simán beszélgetek azzal, akivel megyek. Nyilván nem üvöltözünk, de nem gyászos képpel vonulgatunk.
2021. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!