Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen heyet javasoltok első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen heyet javasoltok első randira Budapesten most szombaton? Belvároshoz lehetőleg közel, valami múzeum, vagy látogatnivaló. Esetleg egy múzeum, ami nem ad depresszív hangulatot, mint pl.a terrorház?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Első randira múzeum, szerintem felejtsd el. Menj el vele sétálni, bőven elég fél óra-1 óra, hogy bejöttök e egymásnak, aztán utána lehet szervezni komplexebbet is.
2021. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Éjszaka úgy éjfél után menjetek ki a temetőbe, meghitt szép fényekkel lesz tele, hangulatos lesz.
2021. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Múzeum semmiféleképpen. Inkább sétáljatok egyet, üljetek be meginni egy kávét. Első randinak 1,5óra több mint elég, az amúgy is csak pofavizit. Ez a 0. randi az én felfogásom szerint.
2021. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igazabol o mondta a muzeumot, szerintem sem a legszerencsesebb elso randinak...

Csak ugy szerettem volna neki valaszolni,hogy feldobok egy otletet helyette..azert irtam ki a kerdest

2021. okt. 27. 16:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Margitsziget is jó, vagy valami random kis park, ami nyugisabb és azért halljátok egymást :D
2021. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen enis Margitszigetre gondoltam...esetleg ott belvaroshoz kozel van meg valami hasonlo nyugis hely,de mondjuk van vmi latnivalo is?


Nem reg koltoztem Pestre..

2021. okt. 27. 16:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát még Szent István Bazilika és környéke is jó lehet (pl Duna felé sétálva), bár ott azért nem árt vigyázni, mert sok a csöves.. Móricz még jó (feneketlen tó pl, de az már túl csendes talán)
2021. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Városligetbe is elmehettek esetleg, az is szép most.
2021. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De miért nem jó a múzeum? Szerintem nagyon jó ötlet.
2021. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első randira múzeum? Akkor miért nem mozi, ott se lehet nagyon a másikkal beszélni.
2021. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!