Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Tetszik egy lány, de nem ismerem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, akit látásból ismerek az iskolából. Egy évfolyammal alattam jár, tehát sem osztály-, sem évfolyamtársak nem vagyunk, így közös óránk sincs. A nevét tudom, de egyébként nem ismerjük egymást.


A kérdésem, hogy hogyan tudnék kezdeményezni? Általában a barátnőivel van, ezért szerintem elég érdekes lenne úgy odamenni hozzá, hogy közben a többiek engem figyelnek. Persze nem azt mondom, hogy lehetetlen, csak bízom benne, hogy tudtok jó ötleteket adni!


Előre is köszönöm a válaszokat! 16F


2010. szept. 2. 20:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8%
:D:D:D Az életbe nem lesz a nő a tiéd ;)
2010. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A 22:58-as választ köszönöm szépen!
2010. szept. 2. 23:03
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem menj oda a suliszünetbe,és hívd arrébb a barátnőitől.

Ne is törődj vele hogy figyelnek...Csak irigyek.

Kérdezd meg tőle hogy suli után beszélhetnétek e vagy hogy suli után sétálhatnátok e a közelben...

SOK SIKERT:D

2010. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is ezt tartom a legracionálisabb megoldásnak, csak hát össze kéne szednem a bátorságom...
2010. szept. 4. 12:42
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda köszönni neki, amikor nincs ott senki, és álj mellé, vagy ülj le mellé pl
2010. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: az milyen már, amikor egy "idegennek" köszönök csak úgy? Jó, nyilván nem véletlenül, hiszen szeretnék tőle valamit, de neki ebből mi jön le?
2010. szept. 4. 12:54
 17/22 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, tehát tudok válaszolni, Ha nekem oda köszön valaki, akiről az jön le, hogy nem egy nagy nőcsábász, és nem egy "szemét", akkor én is visszaköszönök, és rájövök, hogy tetszek neki. kb ennyi jön le belőle + még annyit csinálhatsz, hogy amikor mentek a folyosón, nézz mélyen a szemébe, kedvesen (nállam ezek jönnek be) :) sok sikert, ha van még kérdés, szólj csak
2010. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. szept. 4. 13:17
 19/22 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2010. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Írtam e-mailt, de ha nem kaptad meg, kérlek írj Te nekem! Köszi.
2010. szept. 4. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!