Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Tetszik egy lány, de nem ismerem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, akit látásból ismerek az iskolából. Egy évfolyammal alattam jár, tehát sem osztály-, sem évfolyamtársak nem vagyunk, így közös óránk sincs. A nevét tudom, de egyébként nem ismerjük egymást.


A kérdésem, hogy hogyan tudnék kezdeményezni? Általában a barátnőivel van, ezért szerintem elég érdekes lenne úgy odamenni hozzá, hogy közben a többiek engem figyelnek. Persze nem azt mondom, hogy lehetetlen, csak bízom benne, hogy tudtok jó ötleteket adni!


Előre is köszönöm a válaszokat! 16F


2010. szept. 2. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Név alapján keresd fel valami Facebookon, ott írj neki levelet, esetleg vedd fel MSN re.
2010. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
szemezz vele 100 méterről!
2010. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem fogok neki írni sem a Facebookon, sem máshol. Ez szerintem nem megoldás, főleg azért nem mert EGYÁLTALÁN nem ismerjük egymást.


Nem értem miért kell leesni a székről ettől a kérdéstől, és azt sem, hogy ha épkézláb választ nem tudsz adni, miért írsz feleslegesen.


A szemezés szerintem önmagában nem elég, utána egyébként is a fiúnak kell lépnie, szóval ha van más, kérlek segítsetek!

2010. szept. 2. 20:38
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
Azért estem le mert tutyi-mutyi vagy apám. Inkább játssz még egy kicsit a Nintendóddal. Ráérsz te még nőzni.
2010. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem ez nincs így. Nem arról van szó, hogy nem merek odamenni hozzá, megszólítani. A múltkor a buszmegállóban kérdeztem meg egy lányt, hogy nincs-e kedve eljönni valahova, pedig akkor láttam másodszor a buszon. Ezt az iskolában viszont nem szeretném, egyrészt mert rendes lánynak tűnik, aki nem hiszem hogy vevő az ilyesmire, másrészt pedig a múltkori eset sem volt tökéletes. A lány legalábbis le volt döbbenve, azt sem tudta mit mondjon, csak ott állt és nézett. Tehát nem gondolom azt, hogy "tutyi-mutyi" vagyok, csak gondoltam megkérdezem, Ti mit gondoltok.
2010. szept. 2. 20:55
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

én azt javaslom ,hogy mikor mentek a folyoson vagy nem tom nállatok hogy van akkor csinálj ugy mintha véletlen neki törzsölődnél amikor sokan vannak a folyosón.Vagy legyél humoros az mindig felkelti a lányok érdeklődését. :D

remélem segítettem pusz :D

2010. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A "rendes lányok" általában a rossz lányok apa ;) Hidd el.
2010. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nézz utána a lánynak, hogy merről jár suliba. Ha valóban nagyon tetszik, korábban kelsz, és várod a buszmegállóban. Én csináltam ilyesmiket annak idején. :)

Vagy figyeld ki, hogy mikor szokott egyedül lenni, és úgy fuss össze vele. Ha megvan a "véletlen találkozás" rá is köszönhetsz, szóba elegyedhetsz vele, lehet ismerkedni. Utána már mondhatjuk, hogy ismerősök vagytok. :) Hajrá!

2010. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"A "rendes lányok" általában a rossz lányok apa ;) Hidd el."


Nézd, először is nem tudom mióta vagyok az apád. Másrészt pedig Te hidd el, hogy meg tudom állapítani azt, hogy ki tartozik a normális emberek közé, és ki az, akit inkább elkerülök. A társaság, a viselkedés, az öltözködés és ehhez hasonlók elég beszédes tulajdonságok. Ha építő jelleggel nem tudsz érdemben hozzászólni a témához, akkor kérlek inkább ne is próbálkozz!


A többieknek köszönöm! Ilyesmire gondoltam már én is, hogy megvárom a buszmegállóban, de azért még előtte megpróbálom felhívni a figyelmét az iskolában is. Nem szeretném túlságosan lerohanni.

2010. szept. 2. 21:21
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Sok múlik azon h h nézel ki. Ez az első. Ha erre felfigyel és emellett tudsz beszélni (és ugylátom a válaszaid aladján tudsz)

Akkor ez most pici túlzás de bármit csinálsz a közelében érdeklődni fog irántad.

De ha egyedül látod menj oda, mosolyogj finoman kérdezt meg h szia, xy ugye?... Én gipsz jakab vagyok, és igazából most nem kéne itt veled beszélgetnem, mert sietek, csak előtte annyit kérdezek, h lenne e kedved beszélgetni velem vmi nyugodtabb helyen ?


Így kezdetnek.

2010. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!